Tvenkinių kasimas Vilniuje

Savivarčių Paslaugos, IĮ
VilniusOperatyvumas

Operatyviai kasame tvenkinius. Galime iškasti iki 5 m gylio. Turime visą reikalingą techniką, darbus atlieka profesionalai.

VilniusAukšta kokybė

Kasame įvairaus dydžio ir gylio tvenkinius pagal individualius klientų poreikius. Turime visą reikalingą techniką.

REDREM kasyba, UAB
VilniusAukšta kokybė

Kokybiškai kasame įvairių dydžių tvenkinius. Turime visą reikalingą techniką. Šioje srityje dirbame nuo 2012 metų. Mūsų darbuotojai turi ilgametę tvenkinių kasimo patirtį.

Tvenkinių kasimas

Jūs įsigijote ar paveldėjote žemės sklypą, sutvarkėte jį, apželdinote, įsirengėte viską pagal savo skonį... Tačiau vis pagalvojate, kad šiame rojaus kampelyje trūksta tyvuliuojančio vandens, gražuolių vandens lelijų, o gal – galimybės ramiai pailsėti po sunkių darbų su meškere rankose? Ne kiekvienas žemės savininkas gali pasigirti, kad jo sklype ar šalia yra vandens telkinys. Taigi, sugalvojote, kas jums reikia tvenkinio.

Jeigu norite iškasti savo sode tvenkinį, turite kruopščiai suplanuoti savo veiksmus – visų pirma, parinkti vietą tvenkiniui, apmąstyti, kokią funkciją jis atliks – ar tik dekoratyvinę, ar norėsite atsivėsinti jame karštą dieną, o gal seniai svajojate apie pilną žuvų nuosavą ežerėlį?

7 dalykai, kuriuos verta žinoti apie tvenkinių kasimą

  1. Tvenkinio planavimas. Rinkdamiesi vietą, įsitikinkite, kad dirva pakankamai stabili ir patikima, ir galės užtikrinti tvenkinio funkcionavimą. Jeigu ketinate veisti žuvis, rinkitės saulėtą vietą.
  2. Nustatykite gylį. Jeigu norite, kad jūsų tvenkinyje būtų augalų ir gyvių, reikia teisingai apskaičiuoti tvenkinio gylį. Jis turi būti pakankamas, kad žuvys išgyventų žiemą.
  3. Atkreipkite dėmesį į gatavus tvenkinio komplektus. Tokiuose komplektuose yra visi elementai, reikalingi tvenkiniui.
  4. Parinkite tinkamą tvenkinio dangą. Šiuo metu siūloma didelė įvairovė dangų tvenkiniui – jos gaminamos iš polivinilchlorido, aukšto tankio polietileno, geotekstilės ir kitų medžiagų, kurios užtikrins tinkamą jūsų tvenkinio funkcionavimą, priklausomai nuo poreikių.
  5. Jeigu norite dekoratyvinio tvenkinio, įsirenkite fontaną. Tai ne tik džiugins akį, bet ir leis vandeniui cirkuliuoti, prisotins jį deguonimi. Tokiame tvenkinyje gerai jausis vandens augalai.
  6. Žinokite, kad kiekvienas tvenkinys reikalauja priežiūros. Ir mažą tvenkinį prižiūrėti sunkiau, negu didelį. Kuo daugiau tvenkinyje vandens, tuo labiau gamta pati reguliuoja jo ekologiją. Tvenkinį reikia nuolat valyti, čia jums padės biologiniai preparatai, kurie pašalins šiukšles, bet nepažeis tvenkinio ekologinės sistemos, taip pat įvairi įranga, mechaniniai prietaisai.
  7. Apipavidalinkite tvenkinio krantą. Kranto linija turi būti harmoninga, priderinta prie bendro landšafto. Apipavidalinimui naudokite natūralius akmenis ir augalus. Tuomet atrodys, tarsi tvenkinys visada buvo jūsų sklype.

Kas padės iškasti tvenkinį

Taigi, apsisprendėte dėl tvenkinio kasimo, jau žinote, ko norite, kokio dydžio ir gylio jis turėtų būti, kam jį naudosite. Pradėkite įgyvendinti savo sumanymą! Šio puslapio viršuje rasite įmones, kurios padės profesionaliai parengti dirvą, iškasti bei įrengti jūsų tvenkinį, patarti, kaip jį prižiūrėti, parinkti medžiagas ir įrenginius tvenkiniui. Jums tereikia susisiekti su patikusia įmone – parašyti paklausimą arba paskambinti telefonu, ir galėsite susitarti su specialistais dėl darbų apimties ir kainos.