Namų tvarkymas Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Mūsų įmonė dirba butų tvarkymo srityje jau penkerius metus. Per šį laikotarpį sukaupėme nemažą patirtį šioje srityje, turime komandą patikimų ir profesionalių tvarkytojų. Garantuojame aukštą paslaugų kokybę. Dirbame ir savaitgaliais!

Postatybinis valymas Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Specializuojamės butų, namų bei postatybiniam tvarkyme. Žinome, kaip kartais būna sunku susitvarkyti po statybų ar remonto – susisiekite ir mes Jums padėsime! Turime komandą patikimų ir kruopščių tvarkytojų. Dirbame ir savaitgaliais!

Apie mus

Penkerius metus užsiimame trumpalaike nuoma, o tai reiškia ir kasdienį butų tvarkymą, patenkinant net ir įnoringiausių svečių įsivaizdavimą, kas yra ideali švara ir tvarka. Per tą laiką namų tvarkymo paslaugą pradėjome teikti privatiems klientams, kuriems mūsų tvarkytojos patinka dėl atidumo, kruopštumo, patikimumo.

Mūsų tikslas — kad klientai, tiek užsienio svečiai, tiek tie, kurie mumis pasitiki ir įsileidžia į savo butus ar namus, būtų kuo labiau patenkinti. Kad ideali švara jiems būtų tas dalykas, apie kurį net nereikia galvoti — ji visuomet yra.

Tvarka ir švara mums — didžiulis pasitenkinimas. Patikėkite tai mums ir mes viskuo pasirūpinsime.

Atsiliepimai

Dėkojame klientams ne tik už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą, bet ir už tai, kad atsiunčia mums štai tokius malonius ir teigiamus atsiliepimus. Kai kuriuos iš jų nuolat skelbsime čia, o geriausių klientų laukia nuolaidos ir dovanėlės.

„Man patinka „Švaros mama“, nes su jau visuomet paprasta, o ir kokybė tokia, kokios man reikia. O aš laikau save gan reiklia. Ačiū Jums už kas savaitinę pagalbą“. Jolanta A.

„Nuoširdus bendravimas ir gera kokybė — tai turbūt du pagrindiniai dalykai, kuriuos galėčiau paminėti apie „Švaros mamą“. Nuo pat jos atsiradimo mano namuose jie tapo daug tvarkingesni, o aš turiu daugiau laisvo laiko veikti tai, ką noriu“. Eimantas K.

„Namų tvarkytojos paslaugomis naudojuosi visada — tvarkytis nei mėgstu, nei noriu. „Švaros mama“ man išprendė keletą svarbių aspektų: rekomendavo labai fainą ir patikimą tvarkytoją, nebereikia sukti galvos, kaip ir kada perduoti raktus — ji juos turi, taip pat nebereikia rūpintis ir pastoviai palikinėti namuose grynųjų pinigų tvarkytojai už darbą — pinigai nuskaitoma nuo mano sąskaitos“. Tomas G.

Kokybės garantija

Kokybė yra vienas iš svarbiausių mūsų veiklos aspektų. Kaip ir patikimumas bei draugiškas bendravimas. Norėdami išlaikyti aukštą kokybės kartelę ir stengdamiesi, kad klientas liktų kuo labiau patenkintas, siūlome grąžinti pinigus, jeigu buto ar namo sutvarkymu nebūsite patenkinti.

Siūlome darbą Vilniuje

Ieškome atsakingos, lengvai bendraujančios bei norinčios dirbti tvarkytojos. Kiti teigiami būdo bruožai taip pat tinka.

Siūlome darbą Vilniuje

Reikalavimai:

– Galite būti su patirtimi, bet galite būti ir be jos — visus darbuotojus apmokome;
– Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis — būtina;
– Taip pat reikia noro dirbti ir geros nuotaikos;
– Kitos būdo savybės, kuriomis pasižymi mūsų tvarkytojos: komunikabilumas, atsakingumas, rūpinimasis kokybe.

Siūlome:

– Įdomų, nenuobodų darbą;
– Draugišką kolektyvą;
– Didesnį, nei rinkos, atlyginimą;
– Mokymus.

Parašykite apie save darbas@svarosmama.lt, būtų puiku, jei pridėtumėte ir CV. Taip, mes manome, kad tvarkytoja turi, ir gali turėti CV.

Su pagarba,
Švaros mama komanda

Kontaktai ir rekvizitai

8 615 25 948
  • Švaros mama
  • Geležinkelio g. 6-236, LT-02100
  • Vilnius
  • MB „Švaros mama“

Siųsti užklausą

Prisegti bylas

Siųsti