Atsiliepimai

Dėkojame klientams ne tik už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą, bet ir už tai, kad atsiunčia mums štai tokius malonius ir teigiamus atsiliepimus. Kai kuriuos iš jų nuolat skelbsime čia, o geriausių klientų laukia nuolaidos ir dovanėlės.

„Man patinka „Švaros mama“, nes su jau visuomet paprasta, o ir kokybė tokia, kokios man reikia. O aš laikau save gan reiklia. Ačiū Jums už kas savaitinę pagalbą“. Jolanta A.

„Nuoširdus bendravimas ir gera kokybė — tai turbūt du pagrindiniai dalykai, kuriuos galėčiau paminėti apie „Švaros mamą“. Nuo pat jos atsiradimo mano namuose jie tapo daug tvarkingesni, o aš turiu daugiau laisvo laiko veikti tai, ką noriu“. Eimantas K.

„Namų tvarkytojos paslaugomis naudojuosi visada — tvarkytis nei mėgstu, nei noriu. „Švaros mama“ man išprendė keletą svarbių aspektų: rekomendavo labai fainą ir patikimą tvarkytoją, nebereikia sukti galvos, kaip ir kada perduoti raktus — ji juos turi, taip pat nebereikia rūpintis ir pastoviai palikinėti namuose grynųjų pinigų tvarkytojai už darbą — pinigai nuskaitoma nuo mano sąskaitos“. Tomas G.

Kontaktai ir rekvizitai

8 615 25 948
  • Švaros mama
  • Geležinkelio g. 6-236, LT-02100
  • Vilnius
  • MB „Švaros mama“

Siųsti užklausą

Prisegti bylas

Siųsti