Žemės kasimo darbai Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Mūsų įmonė kokybiškai atlieka įvairius žemės kasimo darbus. Darbams atlikti pasitelkiame techniką — naujus CASE 580 ekskavatorinius krautuvus. Turime tris ekskavatorius.

REDREM kasyba, UAB
VilniusAukšta kokybė

Atliekame įvairius kasimo darbus, taip pat kasame tvenkinius. Mūsų įmonėje dirba patyrę darbuotojai, turime didelį technikos parką. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

Savivarčių Paslaugos, IĮ
VilniusŽemos kainos

Atliekame žemės kasimo darbus iki 5 m gylio. Kasame trenšėjas. Darbus atliekame kokybiškai ir nebrangiai, turime visą reikalingą techniką.

Žemės kasimo darbai

Namų griovimas, statyba, kanalų, tranšėjų kasimas, sklypų planavimas – visų šių darbų svarbus etapas yra kasimo darbai.

Nesvarbu, kokia veikla vykdoma – statomas naujas pastatas ar modeliuojamas sklypo dizainas, pagrindas – žemės kasimo darbai. Tokių darbų rūšių yra labai daug, todėl svarbu išskirti tris pagrindines grupes: parengiamieji, pagrindiniai ir pagalbiniai darbai.

Parengiamieji kasimo darbai

Parengiamųjų kasimo darbų tikslas – parengti sklypą sunkios technikos atvykimui. Šiame etape vykdomas aikštelės parengimas, į kurį įtraukiami ir tokie darbai, kaip medžių ir krūmų šalinimas, akmenų išvežimas, viršutinio žemės sluoksnio su augalais šalinimas. Jeigu reikia, mažinamas gruntinio vandens lygis, taip pat purenama dirva, siekiant palengvinti darbą ekskavatoriams ir kitai technikai.

Pagrindiniai kasimo darbai

Pagrindiniai kasimo darbai — tai grunto perkėlimas. Jie vykdomi specialia kasimo technika — ekskavatoriais, buldozeriais, greideriais. Jeigu gruntą reikia išvežti iš sklypo, naudojami savivarčiai.

Pagalbiniai kasimo darbai

Vykdant pagrindinius kasimo darbus ir po jų pabaigimo atliekami ir įvairūs pagalbiniai darbai. Tai gali būti vandens nuvedimo organizavimas, jeigu duobėse ir tranšėjose kaupiasi vanduo, grunto nusausinimas ar drėkinimas, šlaitų tvirtinimas. Taip pat pagalbiniais darbais laikomi tie, kurie vykdomi teritorijos įrengimo tikslais.

Kasimo darbų sąnaudos

Kasimo darbai — tai bet kokių statybų reikšminga dalis. Skaičiuojama, kad pramoninės paskirties pastatų statybos metu kasimo darbams tenka apie 15% viso statybų biudžeto. Todėl statytojai siekia maksimaliai sumažinti kasimo darbų sąnaudas, šiuo tikslu tobulinama technika, kruopščiai planuojamos aikštelės. Taip pat stengiamasi panaudoti iškastą gruntą statybos metu, o ne išvežti jį.

Kasimo technika ir kainos

Šiuo metu statybinė techniką nuomojančios įmonės siūlo labai platų pasirinkimą įvairių kasimo darbams skirtų mašinų, mechanizmų ir priedų. Tai įvairių dydžių ekskavatoriai, pritaikyti darbui skirtingo dydžio aikštelėse — nuo mažiausių iki didžiausių; kaušai sklypų lyginimui, augalinio sluoksnio šalinimui, priedai žemės purenimui, polių gręžimui ir kt. Technika nuolat tobulėja, todėl darbai atliekami greitai ir kokybiškai. Kuo mažiau sugaištama laiko, tuo pigiau atsieina kasimo darbai, juk paprastai įmonės nurodo įkainius už valandą darbo, o dauguma nenustato minimalaus termino, tai yra, jeigu darbų apimtis nedidelė, techniką galima išsinuomoti ir labai trumpam.

Kur nuomotis techniką kasimo darbams

Įmonės, siūlančios kasimo darbų technikos nuomos paslaugas, paprastai turi didelį mašinų parką, todėl galima susirasti vieną bendrovę, kuri pasiūlys techniką visiems kasimo darbams, o ne nuomotis įvairias mašinas skirtingose įmonėse. Tokias įmones galite susirasti šio puslapio viršuje. Jums reikės susiskambinti ar raštu susisiekti su įmone ir aptarti visus jus dominančius klausimus bei užsakyti reikalingas kasimo mašinas su priedais.