Butai Batumyje, Gruzijoje

MeVin pajūrio NT
Žemos kainos

Jau 5 metus padedame lietuviams išsirinkti pelningiausius nekilnojamojo turto prie jūros variantus. Turime unikalias sąlygas: Pradinis įnašas Lietuvos gyventojams 20%, likusi suma išsimokėtinai per 36 mėn. Dar yra objektų nuo 800 USD/m2.

7 priežastys investuoti į gruziją ir nusipirkti butą batumije

 • Kaina - dabar pats laikas investuoti į kurorto nekilnojamąjį turtą! Dabar tai unikali situacija, kai pasaulis atsigauna po pandemijos, skrydžiai atstatomi, statybinių medžiagų kainos auga - o nekilnojamojo turto kainos Gruzijoje išliko 2020 metų lygyje. Artimiausiu metu tai pasikeis, tačiau vis dar yra galimybė už 30 000 USD įsigyti nekilnojamąjį turtą pajūryje, butą Batumyje, viename populiariausių Juodosios jūros kurortų. Visa tai suteikia unikalų mažų investicijų ir trumpo atsipirkimo laikotarpio derinį.
 • Geriausių statybų vystytojų variantų pasirinkimas! Puikiai žinome Gruzijos ir Batumio rinkas ir padėsime pasirinkti perspektyviausius variantus. Mes turime išskirtines ir geriausias sąlygas Lietuvos pirkėjams, įskaitant 100% grynųjų pinigų grąžinimą, pinigų grąžinimą, visoms paslaugų išlaidoms, lėktuvo bilietams, pervedimams, apgyvendinimui ir maitinimui.
 • Turistų bumas. Per pastaruosius 5 metus turistų skaičius Gruzijoje išaugo nuo 2,4 mln. Iki 9,5 mln. Jei anksčiau į Gruziją ilsėjosi daugiausia posovietinių šalių piliečiai, pastaraisiais metais vis daugiau jų galima pamatyti gatvėse iš Batumio ir kitų kurortinių miestų: kinų, europiečių ir net amerikiečių. Mes mielai jums patarsime, kurie butai Batumyje duos didžiausias pajamas asmeninio pokalbio metu.
 • Nekilnojamojo turto mokesčio nėra. Gruzijoje nekilnojamojo turto mokesčio nėra. Tarptautiniame reitinge, kuriame mažiausia mokesčių našta nekilnojamam turtui, Gruzija užėmė 9 vietą. Nekilnojamasis turtas Batumyje yra puikus būdas sutaupyti pinigų ir nemokėti papildomų mokesčių.
 • Laisvas verslas ir sandorių skaidrumas. Pagal Pasaulio banko reitingą Gruzija užima trečią vietą tarp 189 šalių pagal verslo paprastumą ir paprastumą. Vis dažniau matome tiek tarptautines kompanijas, tiek laisvai samdomus darbuotojus, kurie bazę renkasi Gruziją - ir dėl to nekilnojamojo turto vertė augs geru tempu.
 • Pirkimo sąlygos. Gruzijoje statybųvystytojai siūlo pirkti išsimokėtinai, sumokant 30% įmoką, nepatvirtinus pajamų ir lėšų šaltinio. Mes turime specialias sąlygas ir pasiūlymus, kai pirmoji įmoka yra tik 20%, o 0% - iki 36 mėnesių!
 • Mokėjimo būdas. Mes padėsime jums sumokėti už pirkinį bet kokiu patogiu būdu, įskaitant kriptovaliutą. Kriptovaliuta Gruzijoje yra įteisinta ir statybų vystytojai ją priima kaip visiškai teisėtą mokėjimo priemonę.

Kodėl verta rinktis Gruziją investicijoms?

Gruzija apskritai ir ypač Batumis yra viena perspektyviausių investicijų į nekilnojamąjį turtą sričių. Puiki investicijų grąža ir pasyvių pajamų galimybė.

Kiek pelningos investicijos Gruzijoje?

Batumio miestas yra Gruzijos jūros perlas. Kasmet į Batumį atvyksta nuo 3 iki 5 milijonų turistų, kurie dažniausiai renkasi butus gyvenimui. Įrodyta grąža pristatant per valdymo įmonę: 10–15%, ir tai daroma po to, kai valdymo įmonė atima savo dalį!

Kokia yra buto įsigijimo naujame pastate Gruzijoje tvarka?

 • Pirkimo pardavimo sutarties tarp pardavėjo – statybų vystytojo kompanijos ir pirkėjo sudarymas;
 • Mokėjimas į pardavėjo bankinę sąskaitą pagal pardavimo sutartį;
 • Turto registracija viešame registre.

D.U.K.

 • — Ar reikia vizos į Gruziją?
  Ne. Jei esate ES pilietis, jums reikia tik galiojančio paso.
 • — Kiek dienų galiu likti Gruzijoje?
  Gruzijoje galite gyventi ir ilsėtis 365 dienas, vienus kalendorinius metus.
 • — Kas gali būti naudojamas registruoti nekilnojamąjį turtą Gruzijoje?
  Nekilnojamojo turto savininkas gali būti bet kurios šalies pilietis, turintis pasą. Teisės aktai leidžia vienu metu įregistruoti nekilnojamąjį turtą keliems savininkams, nurodant procentą.
 • — Ar saugu investuoti į statomus objektus?
  Tai visiškai saugu, jei esate su mumis. Neturėdamas atitinkamos patirties, nė vienas kūrėjas iš mūsų negauna nė euro. Visi kūrėjai yra kruopščiai tikrinami dėl statybos kokybės, jų sąlygų laikymosi, ankstesnės patirties, reputacijos, šiuolaikinių technologijų naudojimo ir daugybės kitų svarbių parametrų, o tai beveik visiškai sumažina visą riziką mūsų klientams.
 • — Ar galite padėti man pasirinkti tinkamą investavimo variantą?
  Mūsų ekspertai patars jums tinkamiausius objektus.
 • — Kokia kalba vykdomas sandoris?
  Pardavimo ir pirkimo sandoris vykdomas dvejomis kalbomis - gruzinų - valstybine kalba ir pirkėjo kalba. Abi priemonės turi teisinį poveikį, jas pasirašė abi susitarimo šalys, taip pat vertėjas, atsakingas už jų tapatybę. Vertėjo duomenys saugomi viešoje registruojantis su sutarties.
 • — Ar galiu nusipirkti butą Batumyje be buvimo Gruzijoje?
  Taip, ir tai paprasta ir saugu.

Kas yra juodas ir baltas karkasas?

Baltas karkasas nurodo patalpą su paruošta vidaus apdaila (suveržimas, tinkas), metalo-plastikiniai langai, metaliniais įėjimo durimis, vidinėmis pertvaromis pagal jūsų projektą. Daug statybos kompanijų taipogi, į „baltą karkasą“ įtraukia telefono liniją, kabelinė televiziją ir internetą. Privalumai: pirkdami „baltą karkasą“, jus sutaupote laiko ir jėgų, kurie būna panaudoti juodiems darbams.

Juodas karkasas nėra vidaus apdailos. Įmontuoti metalo plastikiniai langai, įėjimo durys, privesti iki patalpos įėjimo durų komunikacijos kambario įėjimo duris. Privalumai: mažesnė kaina, planavimas ir patalpos apdaila bus padaryta pagal jūsų skonį.