Naudojimosi sąlygos

Bet kokia šiame tinklalapyje pateikta informacija, įskaitant bet kokią finansinę ar kontaktinę informaciją, yra skirta tik informaciniams tikslams tikslu susipažinti.

Atsakomybės apribojimas

Šio tinklalapio turinys pateikiamas pagal „kiek prieinama" ir „kaip yra" principus. Sponsa.lt ar tretieji asmenys neteikia jokių garantijų dėl šio tinklalapio ar jo turinio. Sponsa.lt neatsako už jokias išlaidas, žalą ar nuostolius (tiesioginius, netiesioginius, specialiuosius, atsitiktinius, atsirandančius kaip pasekmė, baudinius ar pavyzdinius, įskaitant, bet neapsiribojant finansiniais nuostoliais ir negautu pelnu), atsirandančius bet kuriuo būdu iš prisijungimo prie tinklalapio arba naudojimosi tinklalapiu, net ir tuo atveju, jei sponsa.lt žinojo apie tinklalapio ar jo turinio trūkumus. Taip pat sponsa.lt neprisiima jokios atsakomybės už tinklalapyje minimų bei partnerių teikiamas paslaugas, jų kokybę, o taip pat neprisiima jokios atsakomybės už trečiųjų šalių padarytą žalą.

Slapukai

Sponsa.lt, stengdamasi pagerinti ir palengvinti naršymą bei jungimąsi prie tinklalapio, naudoja slapukų technologiją. Slapukų rinkmenos yra atsiunčiamos į jūsų kompiuterį bei identifikuoja jus kaip unikalų vartotoją. Taip pat slapukai išsaugo jūsų nustatymus bei techninę informaciją.

Mes naudojame:

  1. Nuolatinius slapukus (t. y. slapukus, kurie lieka kompiuteryje, kol juos ištrinate);
  2. Laikinus slapukus (t. y. slapukus, kurie ištrinami uždarius naršyklės langą);
  3. Slapukuose nėra jūsų asmeninės informacijos, tad ji nėra žinoma bei atskleidžiama;
  4. Slapukus taip pat gali naudoti mūsų pagalbiniai partneriai, tokie kaip Google Analytics ar kitas servisas padesiantis rinkti anoniminę statistiką.

Jei nesutinkate, kad sponsa.lt naudotų slapukus, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad ji nepriimtų slapukų (instrukciją, kaip tai padaryti, turėtumėte rasti savo naršyklės pagalbos skyriuje). Jei nustatysite, kad naršyklė slapukų nepriimtų, negalėsite peržiūrėti kai kurių svetainės vietų arba naudotis tam tikru funkcionalumu. Taip pat, jeigu nesutinkate, galite išjungti šį tinklalapį.

Apsauga

Jūs negalite:

  1. Naudoti įrenginių ar programinės įrangos, galinčios trikdyti tinklalapio veiklą;
  2. Imtis veiksmų, kurie sukeltų neproporcingai didelę ar nepagrįstą svetainės infrastruktūros apkrovą (pvz., masinių el. laiškų („brukalų“) siuntinėjimą);
  3. Kenkti tinklalapio programinei įrangai ar jo veikimui, įskaitant medžiagas, užkrėstas virusais.

Nuorodos į kitus tinklalapius

Tinklalapis gali susidaryti iš kelių kitų tinklalapių (“nuorodų”). Sponsa.lt netikrina minėtų nuorodų, ir dėl šios priežasties sponsa.lt nėra atsakinga už minėtų nuorodų turinį. Be jokios išimties tai apima visas nuorodas į išorinius tinklalapius. Šias nuorodas siūlome tik kaip paslaugą vartotojui. Šių nuorodų naudojimas nereiškia, kad sponsa.lt dalijasi savo nuomone ar rodo simpatijas bei pritarimą kitiems tinklalapiams ar jų vadovams.