Sulčių spaudimas Vilniuje

Galgių sultys, IĮ
VilniusAukšta kokybė

Sulčių spaudimo paslaugas teikiame nuo 1997 m. Turime 3 gamyklas jūsų patogumui. Naudojame pažangią sertifikuotą įrangą, kuri leidžia kokybiškai išspausti, pasterizuoti bei išpilstyti sultis į modernias pakuotes su kraneliu.

Sulčių spaudimas ir pasterizavimas

Gausus obuolių derlius – neretas reiškinys Lietuvoje. Ir jau vasaros viduryje sodų, sodybų ir pavienių medelių savininkai, žiūrėdami į lūžtančias nuo didelio svorio šakas, susimąsto – kaip išsaugoti obuolius ir juose esančius vitaminus ir kitas naudingas medžiagas, kad jų netrūktų iki pat pavasario, o vaisiai nepūtų komposto duobėse?

Verdami džemai, gaminami obuolių sūriai, vaisiais aprūpinami visi draugai ir artimieji... tačiau jų vis lieka. Ūkiškas žmogus žino, kad geriausias būdas išsaugoti kiek įmanoma daugiau naudingųjų medžiagų galima, pasigaminus sulčių.

Galima įsigyti įvairiausių įrenginių, sulčiaspaudžių, tačiau spausti sultis namų sąlygomis, kai derlius gausus, ir obuoliai ar kiti vaisiai skaičiuojami ne kilogramais, o centneriais ir tonomis – darbas, užimantis daug laiko ir jėgų, galintis net „suryti“ jūsų atostogas. Todėl geriausia išeitis – kreiptis į įmonę, siūlančią sulčių spaudimo paslaugas.

Kodėl verta naudotis sulčių spaudyklos paslaugomis?

  • Jums nereikia niekuo rūpintis – tik atvežti obuolius ar kitus vaisius į sulčių spaudyklą, ir po kurio laiko (dažniausiai – jau po kelių minučių) atsiimti jau gatavas sultis.
  • Įmonės, siūlančios sulčių spaudimo paslaugas, naudoja modernius ir galingus įrenginius, kurių pagalba ne tik išspaudžia sultis, bet dažnai ir apdoroja jas reikiamu būdu, ir išpilsto į pageidaujamą tarą.
  • Jūs galėsite mėgautis pagamintomis tokiu būdu ir tokiomis sąlygomis sultimis visą šaltąjį sezoną, o tai reiškia, kad gausite visus reikalingus vitaminus ir naudingąsias medžiagas, kai to labiausiai reikia organizmui.

Ką daryti, norint, kad iš jūsų vaisių išspaustų sultis?

  1. Visų pirma, telefonu arba elektroniniu paštu susisiekite su įmone, siūlančia sulčių spaudimo paslaugą.
  2. Susitarkite dėl laiko, kada galėsite atvežti savo vaisius, taip pat sužinokite kainą ir kitas sulčių spaudimo sąlygas: išpilstymą į patogias talpas, galimybę pasigaminti įvairių skonių sultis sumaišius vaisius (kai kurios įmonės siūlo ir savo sulčių receptus), sutarkite, kada galėsite atsiimti gatavas sultis;
  3. Surinkite derlių ir nuveškite į sulčių spaudyklą, ir jau netrukus mėgaukitės šviežiomis ir skaniomis sultimis.

Kur kreiptis dėl sulčių spaudimo?

Iš aukščiau pateiktų įmonių galite pasirinkti tą, kurios sąlygos, kainos ir darbo laikas labiausiai atitiks jūsų lūkesčius, ir susisiekite su įmonės darbuotojais telefonu arba el. paštu. Suderinę visas pageidaujamas sąlygas, paruoškite savo vaisius ir nuveškite juos į sulčių spaudyklą. Parastai atsiimti gatavas sultis galima jau kitą dieną, tačiau sezono metu, kai užsakymų daug, dėl laiko susitarsite su įmonės darbuotojais.