Klojame trinkeles, IV
VilniusOperatyvumas

Greitai ir kokybiškai klojame trinkeles, turime 10 metu patirtį! Mūsų specialistai atlieka darbus operatyviai. 

VilniusOperatyvumas

Operatyviai, kokybiškai klojame trinkeles, akmenis. Klojame bet kokios rūširs trinkeles pagal kliento pageidavimą. Turime net 15 metų patirtį šioje srityje. 

Trinkelių klojimas

Trinkelės šiais laikais labai populiarios dėl to, kad išklotos gražiai atrodo, yra tvirtos, tarnauja ilgai, atsparios tokiems reiškiniams, kaip sniegas, lietus ar šaltis. Tai geriausias ir patogiausias sprendimas, jeigu jūs norite įrengti kiemą, stovėjimo aikštelę, iškloti takelius sode, poilsio aikštelę ir t.t.

Kokios trinkelės tinka jums?

Trinkelės gaminamos iš įvairių medžiagų: klinkerio, betono, molio, granito, akmens ir kt.  

Renkantis trinkeles, svarbu žinoti, kam jos bus naudojamos. Ar danga bus skirta tik vaikščiojimui, ar ja važinės transportas, dviračiai ir kt.? Ar norite iškloti takelius kieme ar sode, ar automobilių stovėjimo aikštelę? Ar trinkelės atliks ir dekoratyvinį vaidmenį – tokiu atveju vertėtų pagalvoti apie įvairių spalvų ir atspalvių derinius, iš kurių galima iškloti ornamentus.

Kodėl svarbu atsižvelgti į klimatą?

Taip pat svarbu atsižvelgti į klimatą. Lietuvoje klimato sąlygos lemia, kad grindinys bus nuolat veikiamas drėgmės, šalčio, temperatūros pokyčių, šarmų ir druskų, todėl svarbu rinktis tokias trinkeles, kurios tarnautų kuo ilgiau ir atlaikytų visus šiuos reiškinius. Atspariausios yra tos trinkelės, kurių savybės panašios į natūralaus akmens savybes.

Šiuo metu parduodama vis daugiau trinkelių, kurių pagrindą sudaro smėlingasis betonas. Jos yra pigesnės, atrodo gražiai, tačiau tarnauja trumpesnį laiką, kadangi yra mažiau atsparios šalčiui, neišlaiko mūsų oro sąlygų išbandymų.

Kaip pasirinkti geriausias trinkeles?

Šiuo metu galima rasti įvairiausių trinkelių, tinkančių bet kokiems gyvenimo atvejams – siūlomas labai platus asortimentas tiek medžiagų, tiek spalvų, tiek paskirties.

Yra trinkelių grublėtu paviršiumi – tokios tinka ten, kur vaikšto daug žmonių, nes žiemą nebūna slidžios. Dviračių takams tinka trinkelės be nuolaužų, kurios sudaro itin lygų paviršių. Prie senovinės architektūros pastatų, siekiant išlaikyti stilių, galima naudoti specialias „sendintas“ trinkeles, o ten, kur važinėja sunkus transportas – storesnes trinkeles, skirtas didelėms apkrovoms. Viskas priklauso nuo paskirties bei jūsų skonio, noro ir galimybių.

Perkant trinkeles, taip pat labai svarbu įsitikinti, kad jos yra sertifikuotos ir atitinka standartuose keliamus reikalavimus. Nuo to priklauso jūsų pageidaujamos dangos kokybė, tvirtumas ir atsparumas.

Trinkelių klojimo paslaugos

Nedidelėse teritorijose, šalia namų ar sodo sklype, trinkeles galima iškloti savarankiškai – internete ir kituose šaltiniuose apstu patarimų, kaip tai padaryti. Tačiau daug patikimiau, patogiau ir greičiau trinkeles gali iškloti profesionaliai tuo užsiimančios bendrovės. Jų paslaugos grindžiamos moderniomis technologijomis, tai užtikrins, kad takeliais ar aikštelėmis galėsite mėgautis ilgai, danga nesideformuos. Profesionalai taip pat patars ir padės išsirinkti tinkamiausias medžiagas.

Kas jums padės?

Šio puslapio viršuje jūs rasite bendroves, pasirengusias suteikti jums kokybiškas trinkelių klojimo paslaugas. Jums tereikia paskaityti, ką jos siūlo, pasirinkti patikusią bendrovę ir susisiekti su ja – paskambinti telefonu arba pateikti paklausimą raštu. Jūs gausite kvalifikuotų specialistų atsakymą ir galėsite susitarti dėl darbų apimties, kainos ir vietos.