Stiklo paketų keitimas Vilniuje

VilniusŽemos kainos

Sudužus, įskilus ar išhermetizavus stiklo paketui, mes nebrangiai pagaminsime stiklą pagal jūsų specifines charakteristikas. Siūlome patį didžiausią stiklo paketų pasirinkimą (įvairių atspalvių, išmatavimų, raštų bei storio). Dirbame 7 dienas per savaitę.

Stiklo paketų keitimas

Šiuo metu rinkoje labai populiarūs plastikiniai langai. Jie ilgai tarnauja, pasižymi geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis, juos lengva prižiūrėti. Tačiau anksčiau ar vėliau tenka susidurti su tokia problema, kaip stiklo paketo keitimas.

Nepaisant to, kad stiklai šiuolaikiniuose languose padengiami specialia danga, vis dėlto stiklas – labai trapi medžiaga, ir per neatsargumą jį galima sudaužyti ar pažeisti. Be to, kartais nutinka ir taip, kad stiklo paketas išsihermetizuoja. Net jeigu vienas stiklas įskilo, teks keisti visą paketą. Kadangi stiklai užima didžiausią lango plotą, būtent nuo stiklo paketo daugiausia priklauso šilumos ir garso izoliacija.

Kada reikia keisti stiklo paketus?

  • Jeigu stiklas sudužo;
  • Jeigu įskilo bent vienas stiklas – nepaisant to, kad kiti stiklai pakete sveiki, teks keisti visą paketą. Stiklas gali skilti nuo mechaninio pažeidimo arba dėl nekokybiško sumontavimo, taip pat didelio temperatūros svyravimo;
  • Jeigu stiklo paketas išsihermetizavo. Kaip tai suprasti? Vienas svarbiausių požymių – stiklai rasoja iš vidaus;
  • Jeigu langus įsistatėte gana seniai, ir norite pagerinti jų izoliacines savybes, siekdami sutaupyti daugiau šilumos ir apsisaugoti nuo triukšmo. Naujos kartos stiklo paketai padės pasiekti šių tikslų;
  • Jeigu atsiranda poreikis pakeisti skaidrų stiklo paketą į matinį, tamsintą, bronzinį ar kt. Pavyzdžiui, jeigu didelis langas yra pietinėje pusėje, tamsintas išorinis stiklas padės išspręsti karščio problemą.

Šiuo metu gamintojai siūlo didelę stiklo paketų įvairovę. Todėl, jeigu jums prireikė keisti stiklo paketą, gerai pagalvokite, kokias savo lango savybes norėtumėte pagerinti, kokios funkcijos jums svarbesnės.

Jeigu gyvenate prie judrios gatvės ar triukšmingame rajone, ir jums aktuali garso izoliacija, galima rinktis stiklo paketus su storesniais stiklais ir garsą izoliuojančia plėvele. Siekiant geresnių šilumos izoliacijos savybių, patariama rinktis selektyvinius stiklus, dviejų kamerų stiklo paketus, su dujų užpildu.

O gal norite apsaugoti stiklo paketus nuo dūžių? Tokiems atvejams siūlomi grūdinti, armuoti ar laminuoti stiklai.

Kaip pakeisti stiklo paketą?

Savarankiškai pakeisti stiklo paketą nėra paprasta. Tad, jeigu niekada nesate su tokiais darbais susidūrę, beverta rizikuoti lango kokybe. Juk nuo to, kaip išmatuotas ir sumontuotas stiklo paketas, priklauso, ar galėsite mėgautis visais jo privalumais: sutaupyti šilumą, apsisaugoti nuo triukšmo. Todėl geriau, kad tokį darbą atliktų profesionalai. Jeigu jums iškilo poreikis pakeisti stiklo paketą, siūlome rinktis iš aukščiau išvardintų bendrovių, užsiimančių šia veikla. Su kiekviena iš jų galima susisiekti telefonu ar parašyti paklausimą. Meistrai patars geriausią variantą būtent jums, galėsite suderinti kainas ir darbų atlikimo laiką. Prisiminkite, kad nauji stiklo paketai tarnaus jums ne vienerius metus, todėl labai svarbi tokių darbų kokybė.