Stelažų gamyba Vilniuje

VilniusŽemos kainos

Stelažų gamyba

Įrenginėdami būstą, biurą ar sandėlį, apstatinėdami patalpas baldais, mes dažnai sumažiname erdvę nereikalingais griozdiškais baldais, pamiršdami apie paprastą ir efektyvų sprendimą – stelažus. O juk būtent stelažai – idealus funkcionalumo ir kompaktiškumo derinys. Ypač jie tinka nedidelėse patalpose, kur svarbu sutaupyti kuo daugiau erdvės; patalpose, kur laikoma daug knygų ar dokumentų (namų biblioteka, biuras); drabužinėse; pagalbinėse patalpose (įvairiuose sandėliukuose, rūsiuose, garažuose ir kt.).

Kur gali būti pritaikyti stelažai

 • Stelažai biure
  Stelažai gali būti efektyviai naudojami biuruose, kur kaupiasi įvairiausia dokumentacija – juk dažnai reikalingą dokumentą nelengva surasti, o biuro stelažai padės susisteminti visus popierius, juose viskas puikiai matoma, ir bet kokį dokumentą daug lengviau surasti. Be to, biure tai ne tik funkcionalumas, bet ir dekoratyvus baldas, neatsiejama tokio pobūdžio interjero dalis.
 • Stelažai namuose
  Stelažų privalumai akivaizdūs ne tik biure, bet ir namuose. Tai universalus ir patogus baldas, tinkantis praktiškai bet kuriame jūsų namų kamputyje. Jeigu jūs esate aistringas knygų mėgėjas, jums puikiai tiks kompaktiški, neužimantys daug vietos kambaryje stelažai, kuriuos galite įsirengti kad ir per visą sieną, iki pat lubų. Įvairių dydžių ir stilių stelažus taip pat galima įsirengti visokių daiktų, kolekcijų, žaislų ar menkniekių saugojimui svetainėje, vaikų kambaryje, virtuvėje ar vonioje. Stelažai namuose padeda palaikyti tvarką, o jūsų vaizduotė, kurią pasiteksite juos įrenginėdami ir dekoruodami, sukurs ir ypatingą jaukumą.
 • Stelažai įvairios erdvėse
  Jeigu jūsų name ar bute yra sandėliukų, nišų ar tokių vietų, kurias sunku panaudoti kitaip (pavyzdžiui, erdvė po laiptais), naudinga įsirengti stelažus ir ten. Tai gali būti puiki vieta drabužinei, arba ten gali būti saugomi įrankiai ir namų apyvokos daiktai, arba vasarą paruošti stiklainiai su sodo ir daržo gėrybėmis. Tokios erdvės dažnai būna nestandartinės, todėl įprastus baldus parinkti nelengva, o stelažus galima suprojektuoti ir pagaminti jums reikalingo dydžio, pločio ir aukščio.
 • Pagalbinės patalpos
  Dažnai daugiabučių ar individualių namų rūsiai, garažai ir kitos pagalbinės patalpos naudojamos kaip saugykla įvairių daiktų, kurie jau nelabai reikalingi, arba naudojami retai. Kad tokios patalpos ilgainiui nebūtų užverstos įvairių daiktų be jokios tvarkos, naudinga ir ten įsirengti stelažus. Tada daiktai neužgriozdins erdvės, ir jūs lengvai galėsite surasti bet kokį daiktą, kurio jums prireikė.

Kaip įsirengti stelažus?

Be abejo, nagingas namo ar buto šeimininkas gali be vargo sukonstruoti stelažus savarankiškai. Bet jeigu nepasitikite savo jėgomis, arba jums reikia ypatingų, nestandartinių ar savotiškos konstrukcijos stelažų, patartina kreiptis į specialistus, kurie išmatuos erdvę, suprojektuos, padės pasirinkti tinkamas medžiagas jūsų stelažams, bei pagamins ir įrengs juos jūsų pageidaujamoje vietoje. Įvairios įmonės gamina stelažus pagal užsakymą, atsižvelgdami į jūsų patalpų dydį, stilių ir interjerą. Tokią įmonę galite pasirinkti iš pateikto šio puslapio viršuje sąrašo. Jums tereikia paskambinti į pasirinktą įmonę arba susisiekti raštu, aptarti visus rūpimus klausimus, išsakyti savo pageidavimus, ir netrukus jūsų namuose ar biure puikuosis originalūs, tinkantys tik jums stelažai.