Sniego valymas Vilniuje

VilniusŽemos kainos

Mūsų įmonė už jums priimtiną kainą išvalys ir išveš sniegą iš jūsų teritorijos Vilniuje. Turime visą reikalingą sniego valymo ir išvežimo techniką.

Sniego valymo darbai:

  • Aikštelių, parkingų, sodo keliukų, kiemų, kelių valymas;
  • Teritorijos kietos dangos mechanizuotas sniego valymas bobcatais;
  • Sniego nuvežimas į paskirtas sandėliavimo vietas.

Bobcat sniego šalinimo krautuvas

Bobcat sniego krautuvas greitai pašalina sniegą nuo kelių, bet kokių teritorijų, efektyviai pašalina sniegą automobilių stovėjimo aikštelėse. Bobcat sniego puteklio dėka sniegas lengvai pašalinamas ir nuo nelygių paviršių.

Bobcat sniego plūgo galimybės

Sniego mašinos yra suskirstytos į tris kategorijas: sniego plūgas, šepetys, rotacinė šluota. Bobcat sniego plūgas priklauso pirmajai kategorijai ir yra naudojamas išvalyti gatves bei kelius. Jo posūkio mechanizmas, galintis suktis 30 laipsnių kampu, suteikia galimybę iškart valyti didelį plotą. Lenkta forma leidžia padidinti valymo efektyvumą. Bobcat sniego valytuvu lengva valyti šaligatvius bei siauras gatves.

Surinktas sniegas vežamas tik į paskirties vietą, tad sniego priemaišos (smėlis, šiukšlės) nepatenka į upes, gruntą ir nesukelia gamtos taršos. Tam, kad apsaugoti gamtą vyksta sniego bei sniego priemaišų pakrovimas į specialiai tam skirtus konteinerius (8 kubai) visi šie darbai atliekami itin greitai. Esant nuolatiniams ar didelio masto šiukšlių, sniego išvežimo darbams, galimas ilgalaikis bendradabiavimas pritaikant paslaugų nuolaidas bei pasirašant ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis.