Savivarčių nuoma Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Nuomojame nuosavus savivarčius: Mercedes-Benz Actros, Mercedes-Benz 817, MAN FE410a 6x6, MAN 27463 6x6, savivartis su kranu.

Savivarčių nuoma

Savivarčių nuoma – tai veikla, turinti paklausą statybos darbuose, stambiuose miesto objektų remonto ar teritorijų įrengimo darbuose. Modernūs šiuolaikiniai savivarčiai yra pritaikyti tiek birių produktų (smėlio, žvyro, skaldos, juodžemio, grūdų) gabenimui, tiek standartinių krovinių gabenimui.

Dažniausiai savivarčio prireikia vienkartiniams ar tam tikrą laiką trunkantiems darbams. Tokiems darbams netikslinga pirkti mašinos. Todėl puiki išeitis – savivarčio nuoma.

Savivarčių privalumai

Akivaizdu, kad savivarčiai turi daugybę privalumų, palyginus su mašinomis su stacionariais kėbulais. Savivarčiai turi atvirą kėbulą, todėl juos labai greitai galima pakrauti mechaniškai. 20 tonų pakrovimo svorio savivartį galima pakrauti per dešimt minučių, iškrauti per minutę. Birių krovinių ar statybinių atliekų iškrovimas vykdomas verčiant kėbulą, tai leidžia sutaupyti laiką ir darbo jėgą. Juk kelių žmonių darbo valandos statybose atsieina brangiai, todėl neįmanoma įsivaizduoti profesionalios statybos be specialios technikos panaudojimo. 

Kokių būna savivarčių?

Savivarčiai skirti gabenti birius krovinius, arba kitokius, kuriuos galima iškrauti išverčiant. Savivarčių kėbulai būna įvairių tipų – su iškrovimu per galą, per šoną, per abu šonus, arba tokių, kai krovinį galima iškrauti per bet kurią pusę – tiek per galą, tiek per šonus. Renkantis savivartį, į tai reikėtų atkreipti dėmesį ir pasirinkti tokį, kuris bus patogesnis jums. Pavyzdžiui, galbūt jūsų objekte privažiuoti ir iškrauti krovinį galima tik iš kurios nors vienos pusės.

Svarbi ir savivarčių keliamoji galia – galite išsinuomoti tokios galios savivartį, kokia atitinka jūsų poreikius. Keliamoji galia gali būti ir 3 tonos, ir daugiau nei 20 tonų.

Kokia nuomos kaina, ir kuriam laikui verta nuomotis savivartį?

Savivarčių nuomos kainos priklauso nuo darbų apimties, mašinos galingumo, pakrovimo svorio ir modelio, taip pat nuo nuomos termino. Didelio pakrovimo svorio savivarčius darbams karjeruose arba stambiose statybose tikslinga nuomotis ilgesniam laikui.

Savivarčio nuoma tikslinga dėl kelių priežasčių:

  • Transporto bendrovės, kurių specializacija — technikos nuoma, paprastai turi gana didelį automobilių parką;
  • Galima pasirinkti tinkamo pakrovimo svorio savivartį;
  • Savivartį galima išsinuomoti bet kuriuo metu, net savaitgaliais ar per šventes;
  • Nereikia leisti pinigų mašinos išlaikymui, aptarnavimui ir remontui. 

Kaip surasti bendrovę, nuomojančią savivarčius

Norint išsinuomoti savivartį už mažiausią kainą, tikslinga susirasti transporto bendrovę, esančią netoli nuo jūsų objekto. Tai užtikrins operatyvų technikos pristatymą ir sumažins nuomos išlaidas. Galima išsinuomoti savivartį su vairuotoju arba be vairuotojo. šio puslapio viršuje tereikia išsirinkti jums tinkančią bendrovę, susisiekti su ja telefonu arba parašyti paklausimą. Aptarti visas bendradarbiavimo sąlygas, sudaryti sutartį, ir technika bus reikiamu laiku pristatyta į jūsų objektą.