Projektavimas, projektavimo sprendimai Vilniuje

Archimodulis, IV
VilniusAukšta kokybė

Projektuojame individualius namus ar jų kvartalus, daugiabučius namus, visuomeninius objektus. Konsultuojame projektavimo klausimais, deriname projektus. Darome viską, kad mūsų klientai liktų patenkinti.

Projektavimo sprendimai, UAB
VilniusAukšta kokybė

Projektuojame: gyvenamuosius namus, kaimo turizmo sodybas, visuomeninius, administracinius, komercinius ir pramoninius pastatus. Mūsų specialistai sukurs aukštos kokybės projektą.

Projektavimas

Jeigu apsisprendėte statyti namą, sodybą, arba pastatą verslui vystyti – prekybos centrą, administracinį, pramoninį pastatą, visų pirma, reikia gerai įsivaizduoti, ko pageidaujate. Turėdami galvoje aiškų įsivaizdavimą, apgalvoję projektą, o gal net nupiešę ant popieriaus, jau galite ieškoti, kas padės jums parengti pastato projektą, suderinti, gauti leidimus statybai.

Kaip surasti projektavimo specialistus?

Tiek nedidelio gyvenamojo namo, tiek administracinio pastato ar prekybos centro projektavimas – ne paprastas dalykas. Svarbu, kad visos detalės būtų gerai apmąstytos, todėl svarbu bendrauti ne tik su architektais, bet ir su kitais specialistais – inžinieriais, konstruktoriais, vandentiekio ar šildymo sistemų profesionalais. Tad geriausias pasirinkimas – darni šių sričių specialistų komanda, kuri padės įgyvendinti jūsų svajonę.

Taip pat labai svarbus nuoširdus ir produktyvus bendravimas su pastato projektavimo specialistais – projektuotojai ne tik turi puikiai išmanyti savo darbą, bet ir atsižvelgti į kliento pageidavimus, įsiklausyti į jo nuomonę. Taigi, galima sakyti, kad namo projektavimas – kolektyvinis jūsų ir specialistų darbas. Ir kuo darniau šis darbas vyksta, tuo geriau pavyks įgyvendinti jūsų svajonę.

Projektavimo etapai

Pastato projekto kūrimas – kūrybinis darbas, tuo pačiu reikalaujantis didelio tikslumo ir kruopštumo. Projektavimo procesas vykdomas keliais etapais.

  1. Pirmajame projektavimo etape renkama informacija apie kliento pageidavimus, pastato paskirtį, atliekami matavimai, sudaroma projektavimo užduotis.
  2. Antrasis projektavimo etapas – būsimo pastato eskizo arba (šiomis dienomis vis dažniau) kompiuterinio modelio kūrimas. Šiame etape nustatoma, kaip atrodys pastatas, kaip bus išplanuotas viduje, viskas derinama su valstybės įstaigomis ir kliento pageidavimais.
  3. Trečiajame etape parenkamos medžiagos statybai, nustatomi montavimo būdai. Taip pat vyksta projekto optimizavimas siekiant – gauti didžiausią ekonominį efektą priklausomai nuo kliento poreikių ir finansinių galimybių.
  4. Paskutiniame projektavimo etape rengiama darbinė dokumentacija: brėžiniai, specifikacijos, apskaičiavimai, sąmatos. Šiuose dokumentuose atsispindi kiekvienas būsimo pastato centimetras, išsamiai aprašomos naudojamos medžiagos ir technologijos. Iš esmės, tai jau yra instrukcija statybininkams, kurie netrukus imsis įgyvendinti jūsų svajonę.

Taigi, pastato projektavimas – tai sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik architekto kūrybiškumo, bet ir apskaičiavimų tikslumo, kruopštumo parenkant medžiagas, ir, žinoma, dėmesio jūsų norams ir galimybėms.

Kas atliks projektavimo darbus

Šio puslapio viršuje rasite įmonių, dirbančių pastatų projektavimo srityje, kurios, turėdamos didelę patirtį, noriai padės jums suprojektuoti namą ar komercinį pastatą pagal jūsų pageidavimus. Dėl darbų kainos, terminų ir kitų klausimų galite susitarti, paskambinę į patikusią įmonę arba parašę paklausimą. Profesionalūs projektuotojai padarys viską, kad padėtų įgyvendinti jūsų sumanymus.