Postatybinis valymas Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Specializuojamės butų, namų bei postatybiniam tvarkyme. Žinome, kaip kartais būna sunku susitvarkyti po statybų ar remonto – susisiekite ir mes Jums padėsime! Turime komandą patikimų ir kruopščių tvarkytojų. Dirbame ir savaitgaliais!

Postatybinis valymas

Dažnam iš mūsų remontas arba namo statyba prilygsta katastrofai – atrodo, viskas apversta aukštyn kojom, o rezultato teks laukti dar ilgai. Norint, kad jūsų pastatytas namas arba suremontuota patalpa sublizgėtų ir atsiskleistų visas atliktų darbų grožis, reikia atlikti tokį tvarkymą, kad išryškėtų visi privalumai.

Tvarkytis po statybų ar remonto – ne itin malonu. Šis darbas labai kruopštus, reikalauja aukšto profesionalumo ir kantrybės, taip pat dažnai prireikia specialių priemonių ir įrangos, kurios nenaudojame kasdien tvarkydami namus. Jeigu norite, kad valymas būtų atliktas profesionaliai, bei siekiate sutaupyti laiko, jėgų ir nervų, patikėkite šį darbą profesionalams. Įmonė, į kurią kreipsitės, atliks postatybinį valymą greitai ir kokybiškai.

Kodėl verta kreiptis į profesionalus?

  • Darbuotojai, turintys patirties postatybinio valymo srityje, naudoja savo technologijas, kurios padės greitai ir kruopščiai sutvarkyti patalpas;
  • Jūs sutaupysite laiko ir jėgų, nes visus nemalonius ir sunkius darbus atliks profesionalai;
  • Tvarkymo metu bus taikomos specialios ir kokybiškos valymo priemonės. Tai užtikrins puikų rezultatą bei saugumą žmonėms ir augintiniams;
  • Darbus atlieka aukštą kvalifikaciją turintys specialistai, turintys reikalingų įgūdžių, tad patalpos bus sutvarkytos greitai ir kokybiškai.

Kokie darbai atliekami postatybinio valymo metu

  1. Išvalomi name ar bute esantys paviršiai – nuvalomi klijų, cemento, glaisto pėdsakai, statybinės dulkės;
  2. Drėgnu būdu nuvalomas purvas nuo grindų, grindjuosčių, sienų. Toks valymas reikalauja specialių priemonių panaudojimo, be to, profesionalūs darbuotojai nepraleis nė vieno kampelio;
  3. Išvalomos plytelės virtuvėje ir vonioje, palangės, nuvalomos dulkės nuo šildymo vamzdžių ir radiatorių. Tokie darbai reikalauja ypatingo kruopštumo;
  4. Nuvalomi elektros kištukai ir jungikliai. Tai smulkūs elementai, į kuriuos ne visada atkreipiame dėmesį;
  5. Išvalomi šviestuvai, veidrodiniai ir stikliniai paviršiai. Kiekvienas žino, kaip sunku valyti stiklus, kad neliktų valymo priemonių ar purvo pėdsakų. Specialių priemonių pritaikymas leidžia puikiai išvalyti bet kokį paviršių ir nepažeisti jo.

Jeigu baigiate statyti namą ar remontuoti butą / biurą, pamąstykite apie tai, kaip tvarkysite patalpas po to. Geriausia išeitis – kreiptis į įmonę, kurios profesionalai padės atlikti viską greitai, kruopščiai ir kokybiškai. Jeigu jau apsisprendėte, pasirinkite jums patikusią įmonę, susisiekite su ja telefonu arba raštu ir aptarkite visas detales. Atvykę darbuotojai įvertins postatybinio valymo darbų apimtį, priemonių ir technikos panaudojimo būtinybę, su jais galėsite susitarti dėl darbų atlikimo termino ir kainos.