Pastolių nuoma Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Mūsų įmonė siūlo išsinuomoti įvairių rūšių pastolius statybos ir remonto darbams. Turime platų pastolių pasirinkimą. Teikiame aukštos kokybės paslaugas.

VilniusAukšta kokybė

Nuomojame pastolius ir pastolių tinklą. Šioje srutyje dirbame jau daug metų. Mūsų paslaugos visada aukščiausios kokybės. 

Pastolių nuoma

Dažnai, kai iškyla būtinybė atlikti pastato statybos, remonto, fasado apšiltinimo, apdailos darbus, įmonėms ar namų savininkams, daugiabučių gyventojų bendrijoms prireikia pastolių. Jeigu veikla nesusijusi su nuolatiniais statybos ar remonto darbais, o juos reikia atlikti vieną kartą, pastolių pirkti neverta. Šiuo metu nemažai įmonių teikia pastolių nuomos paslaugas. Tai patogu ir nebrangu — galima pasirinkti reikiamų charakteristikų pastolius, kuriuos jums atveš už tam tikrą mokestį nustatytam laukui.

Kokius pastolius rinktis?

Įmonės, siūlančios pastolių nuomos paslaugas, gali pasiūlyti jums įvairiausių pastolių. Tačiau šiuo metu populiariausi yra metaliniai pastoliai. Išvardinsime kelis tokių pastolių privalumus:

  • Metalinius pastolius labai paprasta surinkti ir eksploatuoti. Jie yra lengvi, tad prireikus juos galima pervežti ir nedidelėje mašinoje, jeigu kiekis nedidelis.
  • Metaliniai pastoliai yra saugūs. Galite ramiai dirbti, būdami tikri, kad nenutiks nieko blogo net ir dideliame aukštyje. Žinoma, bet kokiu atveju svarbu laikytis saugaus darbo taisyklių.
  • Metaliniai pastoliai yra populiariausi šioje rinkoje, todėl be vargo surasite įmonę, kuri už prieinamą kainą ir laiku pristatys jums reikalingą kiekį pastolių.

Taip pat, renkantis pastolius, svarbu atsižvelgti į jūsų poreikius ir charakteristikas, tokias, kaip maksimalus paukštis ir maksimali apkrova.

Pagrindinės pastolių rūšys

Dažniausiai naudojami pastoliai yra šie:

  • Fasadiniai (rėminiai) pastoliai. Pleištiniai užraktai fiksuojami, kai atskiros konstrukcijos taisyklingai sujungtos tarpusavyje. Statomi iš gatavų rėmų. Lengvos ir pigiausios ir visų metalo konstrukcijų. Pagrindinis rėminių pastolių pliusas yra greitas surinkimas. Palengvinti rėminiai pastoliai naudojami statant neaukštus pastatus, jų keliamoji galia mažesnė nei pleištinių pastolių (iki 200 kg / 1 kv. m). Kitos fasadinių konstrukcijų rūšys gali būti taikomos atliekant statybos ar apdailos darbus dideliame aukštyje.
  • Moduliniai (pleištiniai) pastoliai. Idealiai tinka atliekant statybos darbus sudėtinguose fasaduose. Atskiros apkabinių pastolių konstrukcijos tvirtinamos tokiu būdu, kuris leidžia jiems nesunkiai aplenkti bet kokius išsikišimus ant pastatų. Tai gali būti kolonos, balkonai, arkos ir kt. Dar vienas šių pastolių privalumas — galimybė derinti juos su bet kokia kita statybinių konstrukcijų rūšimi. Minusai: sudėtinga surinkti, aukšta kaina.

Ką daryti, kai prireikia pastolių

Jeigu ruošiatės atlikti statybos ar remonto darbus ir neišsiversite be pastolių, pagalvokite, ar verta juos pirkti (jeigu ir toliau ketinate vykdyti tokią veiklą), ar geriau išsinuomoti. Nusprendėte nuomotis? Iš šio puslapio viršuje esančio sąrašo galite pasirinkti įmonę, teikiančią pastolių nuomos paslaugas, susiskambinkite ar susisiekite raštu. Su specialistais galite aptarti visus jums rūpimus klausimus – pastolių nuomos terminą ir kainas, pristatymą ir kt. Taip pat specialistai gali pakonsultuoti ir parinkti tinkamiausius pastolius, ne tik juos atvežti, bet ir padėti sumontuoti, o pasibaigus darbams — išmontuoti.