Namų tvarkymas, butų tvarkymas Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Mūsų įmonė dirba butų tvarkymo srityje jau penkerius metus. Per šį laikotarpį sukaupėme nemažą patirtį šioje srityje, turime komandą patikimų ir profesionalių tvarkytojų. Garantuojame aukštą paslaugų kokybę. Dirbame ir savaitgaliais!

Namų tvarkymas (valymo paslaugos)

Ne paslaptis, kad šiuolaikinis gyvenimas verčia mus nuolat skubėti – visi turime begales darbų ir vis mažiau laisvo laiko. Būna taip, kad ir susitvarkyti namuose nelieka laiko, arba tenka tam skirti visą savaitgalį. Ne veltui moterys, kurių „šventa pareiga“ laikomi visi namų ruošos darbai, juokauja: „Ar jūs taip pat vadinate laisvadieniu tą dieną, kai reikia tvarkyti, skalbti ir plauti?“ Ir nors dabar praktiškai visuose namuose yra įvairiausių prietaisų – pagalbininkų buityje, kruopštus namų tvarkymas tebėra sunkus ir daug laiko atimantis darbas.

Todėl, jeigu matote, kad nespėjate tvarkytis namuose, arba branginate savo laisvalaikį, verta užsakyti namų tvarkymo paslaugą. Atvykę darbuotojai pagal išankstinį susitarimą atliks kasdienius valymo darbus arba generalinį valymą. Paslaugą galite užsisakyti periodinę, t.y., kartą per savaitę, mėnesį ar pan., arba vienkartinę, kai prireikia generalinio valymo, arba ruošiatės svarbiam įvykiui ar šventei savo namuose.

Kokius darbus padės atlikti namų tvarkytojai?

Susitarus su namų tvarkymo paslaugas teikiančia įmone dėl darbų apimties ir kainos, atvykę darbuotojai nudirbs jūsų namuose tokius darbus:

 • Grindų valymas;
 • Langų valymas;
 • Kilimų siurbimas;
 • Baldų valymas nuo dulkių (minkštų baldų siurbimas);
 • Sanitarinių mazgų, dušo kabinos ar vonios valymas;
 • Virtuvės valymas;
 • Veidrodžių, jungiklių, elektros lizdų, buitinės technikos valymas.

Jūs galite pavesti darbuotojams ir kitus jūsų namuose reikalingus tvarkymo darbus. Taip pat populiari paslauga – buto ar namo tvarkymas po remonto.

Kodėl verta užsisakyti namų tvarkymo paslaugą?

 1. Įmonių, teikiančių tvarkymo paslaugas, darbuotojai yra šios srities profesionalai, ir kai kuriuos darbus jie atliks kruopščiau ir geriau, negu jūs tai padarysite savarankiškai.
 2. Valymo specialistai turi profesionalių valymo priemonių, įrankių ir technikos, dėl to darbai bus atlikti kokybiškai, greitai ir profesionaliai.
 3. Kai kurie namų tvarkymo darbai reikalauja ypatingų pastangų ir įgūdžių (pvz., sunkiai pasiekiamų vietų valymas, dezinfekavimas), todėl, jeigu norite, kad jūsų namai blizgėtų, patikėkite tai specialistams.
 4. Kruopštus namų tvarkymas atima daug laiko, tad, pasinaudoję namų tvarkymo paslaugomis, jūs galėsite tiesiog ilsėtis po savo kasdienių darbų švariuose jaukiuose namuose ar užsiimti mėgstama veikla.
 5. Galite sudaryti sutartį su patikusia tvarkymo paslaugas teikiančia įmone ilgam laikui, ir nebesukti sau galvos dėl tvarkos ir švaros namuose.

Jeigu jums prireikė namų tvarkymo, valymo paslaugų, galite pasirinkti įmonę iš čia pateikto sąrašo, raštu ar telefonu susisiekti su specialistais ir aptarti visas detales – darbų apimtį, periodiškumą ir kainas. Atvykę specialistai greitai ir kokybiškai atliks pageidaujamus darbus. Jūsų namai sublizgės ir taps dar jaukesni, o jūs sutaupysite savo laiką, kuris šiuo metu yra labiausiai branginamas išteklius.