Namų statyba Klaipėdoje

Statybų brigada, UAB
KlaipėdaAukšta kokybė

Mūsų įmonė atlieka individualių namų statybos kompleksinius darbus, taip pat darbus, susijusius su stogų ir fasadų įrengimu. Mūsų komandoje dirba profesionalai, turime visą reikalingą įrangą.

Ką reikia žinoti apie namų statybą

Ketindami įsigyti naują būstą, daugelis mūsų susiduriame su klausimu: pirkti ar statyti? Be abejo, nusipirkti – greičiau ir paprasčiau. Tačiau žmonėms, svajojantiems apie nuosavą erdvę, ir dar tokią, kokią jie susikūrė savo svajonėse, geriausia išeitis – pastatyti namą. Tokiu būdu, galima ne tik turėti būstą norimoje vietoje, bet ir įsirengti ir puoselėti jį pagal savo skonį ir poreikius.

Taigi, apsisprendėte statyti. Sutvarkėte reikalingus dokumentus, gavote leidimus. Jau turite ir statomo namo projektą. Kas toliau? Su kokiais klausimais ir sunkumais teks susidurti, kol galėsite įsikraustyti į naujutėlį, įrengtą pagal jūsų skonį, namą? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš pradedant statybas?

5 klausimai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį statant namą

  1. Sklypo pasirinkimas. Šiame etape galite susidurti su tokia problema, kaip grunto sudėtis ir sklypo geologija. Reikėtų ištirti grunto sudėtį, rinktis nemolingą ir pralaidų vandeniui sklypą lygiu reljefu. Įsitikinkite, kad prie sklypo privestos visos komunikacijos. Žinoma, sužinokite, kokia sklypo paskirtis ir naudojimo sąlygos.
  2. Brangi ar neoptimali namo architektūra. Blogai apmąstytas namo projektas gali stipriai padidinti išlaidas, ir jums teks viršyti planuojamą biudžetą. Visus būsimo namo konstrukcinius sprendimus reikia priimti kartu su specialistais, siekiant išvengti įvairių klaidų ir neoptimalių ar per daug brangių sprendimų. Kitaip gali tekti keisti visą projektą, o tai – papildomos išlaidos.
  3. Statybinės medžiagos. Taip pat labai svarbu teisingai parinkti medžiagas namo statybai, tinkamai apskaičiuoti jų kiekius, tiekimo terminą. Kad vėliau nepaaiškėtų, kad tam tikrų medžiagų užsakyta per mažai, o dėl klaidingų terminų atsiranda prastovos. Šiame etape reikia viską suderinti su statybos specialistais ir tiekėjais.
  4. Kainų derinimas. Mes visi linkę taupyti, ir dažnai renkamės mažiausias kainas, neįsigilinę ir neišanalizavę visko. Tačiau vėliau gali išaiškėti, kad nukentės kokybė, arba kad tam tikri darbai nebuvo įtraukti į bendrą darbų sąrašą, todėl už juos reikės mokėti papildomai. Todėl, derinant namo statybos darbų kainas, reikia gerai išanalizuoti sąmatą ir atkreipti dėmesį net į smulkiausias detales.
  5. Darbų organizavimas. Priėmę sprendimą statyti namą, turite būti pasirengę tam, kad, nepaisant to, kad darbus atliks įvairūs specialistai, šis nelengvas darbas pareikalaus iš jūsų daug jėgų ir jūsų asmeninio laiko. Jums reikės ieškoti gerų meistrų, rūpintis medžiagų pirkimu ir transportavimu, prižiūrėti ir tikrinti, kaip atliekami darbai – jus užgrius begalė rūpesčių. Taigi, būkite pasirengę paaukoti šiam projektui savo laisvalaikį ir jėgas.

Kas pastatys namą?

Šiuo metu rinkoje daugybė įmonių, siūlančių namų statybos paslaugas. Vienos skelbia, kad gali atlikti visus namo statybos darbus nuo a iki z – nuo projektavimo iki apdailos darbų, kitos atlieka tik tam tikrus darbus – statybos, apdailos, inžinerinių tinklų. Kokią įmonę ar įmones pasirinkti – priklauso nuo jūsų poreikių, norų, finansinių galimybių ir t.t. Šio puslapio viršuje pamatysite sąrašą įmonių, siūlančių namų statybos paslaugas. Iš jų galite pasirinkti tą, kuri atitinka jūsų lūkesčius. Susisiekite su patikusia įmone telefonu arba parašykite paklausimą, ir su specialistais galėsite suderinti visus rūpimus klausimus – kainas, darbų apimtį, statybos terminus ir kt. Tikri savo srities profesionalai padės jums įgyvendinti jūsų svajonę ir įsikurti jaukiame, patogiame bei patikimame name.