Griovimo darbai, pastatų griovimas Vilniuje

Construction partners, UAB
VilniusŽemos kainos

Atliekame griovimo darbus geriausiomis kainomis. Turime visą reikalingą techniką ir išteklius. Griauname pastatus ir išvežame statybines atliekas.

Savivarčių Paslaugos, IĮ
VilniusŽemos kainos

Atliekame pastatų griovimo darbus. Mūsų specialistai turi didelę patirtį ir yra tikri profesionalai. Visi darbai atliekami kokybiškai, greitai ir nebrangiai, turime visą reikalingą techniką.

Griovimai LT, MB
VilniusŽemos kainos

Atliekame griovimo darbus būtuose: griauname sienas, pjauname angas langams ir durims, ardome grindis, gipso sienas, statome sąramas. Esame sparčiai besiplečianti griovimo profesionalų komanda, kurią sudaro aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Griovimo darbai:

  • Statinių ardymo darbai;
  • Griovimo darbai;
  • Gyvenamųjų pastatų griovimas;
  • Pramoninių ir gamybinių pastatų griovimas;
  • Ūkinių pastatų ir apleistų namų griovimas;
  • Perdangų ir pamatų griovimo darbai;
  • Pertvarinių bei nešančių sienų griovimo darbai;

Griovimo darbai

Medinio namo išmontavimo darbai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai paprasti ir įmanomi padaryti patiems savarankiškai, bet praktika rodo, jog tai nėra taip paprasta. Įprastai tai nėra tik fizinis namo nugriovimas, bet ir darbai po to: atliekų, aplinkos tvarkymas. Griaunant taip pat gali iškilti pavojus dėl senų namą laikančių konstrukcijų, reikalinga patirtis norint viską padaryti tvarkingai bei saugiai. Namas turi būti ardomas atskiromis dalimis, taigi griaunant namą rekomenduojama kreiptis į profesionalus, kurie žino kaip saugiai, teisingai nugriauti namą, bei paruošti tam tinkamus dokumentus.

Rankinis išmontavimas ar pašalinimas technologijų pagalba?

Viskas priklauso nuo teritorijos dydžio ir pastato. Mažą namą paprasčiau išrinkti rankomis, o tada šiukšles išvežti konteinerių pagalba, bet jei name yra kaminas ar akmens pagrindas, jums prireiks ekskavatoriaus — krautuvo. Rankinį namo išmontavimą geriau patikėti profesionalų komandai, kuri žino kaip teisingai išmontuoti atskiras medžiagas, kurios gali būti naudingos užsakovui (lentos, akmens blokai ir kt.) bei teisingai surūšiuoti atliekas. Atliekos turi būti surūšiuotos bei nuvežtos į specializuotus sąvartynus.

Transportas / technika

Bobcat, savivarčiai, mini ekskavatoriai, konteineriai ir kt. Reikia išvalyti jūsų teritoriją nuo seno medinio namo, nugriauti plytinį namą, išrinkti rąstinį namą, pašalinti pirtį ar kitus jums jau nereikalingus pastatus — skambinkite patyrusiems išmontuotojams, kurie profesionaliai išmontuos rankiniu būdu ar naudodami atitinkamą technika, surūšiuos bei išveš atliekas. Griovimo darbus atliekame greitai, už prieinamą kainą visoje Lietuvoje. Profesionalių darbuotojų dėka ne vienas objektas buvo sėkmingai išmontuotas ir aplinka sutvarkyta. Organizuojame skirtingų pastatų nugriovimą: medinių, plytinių, rastinių, akmens skaldos ir pan. Fundamentas taip pat gali būti pašalinamas, pagal kliento pageidavimą. Mūsų įmonė gali vykdyti bet kokius išmontavimo darbus, nepriklausomai nuo medžiagos, iš kurios jis sudarytas (rąstų, klijuotos medienos, lentos, plytos, betonas ir net monolitinių konstrukcijų).

Po namo nugriovimo mes pilnai išvalome teritoriją nuo namo nuolaužų, taip pat jei pageidauja klientas paruošiame teritorijos reljefą pagal reikalavimus. Nuolaužos po namo nugriovimo patenka į sąvartynus, dokumentus dėl nuolaužų utilizavimo sutvarkome taip pat mes. Griovimo, demontavimo darbus profesionaliai atliekame su tam reikalinga technika ar rankiniu būdu. Šiukšles sukrauname ir transportuojame konteineriais 10m3 arba savivarčiais. Mes profesionaliai pašaliname iš teritorijų papildomus pastatus, senus namus, pirtis, pavėsines, šaliname kelmus bei atliekame duobių išlyginimo darbus. Profesionaliai išardome ir nugriauname namus, pastatus visoje Lietuvoje.

Veiksniai įtakojantys išmontavimo, griovimo kainas: vieta, kurioje objektas išardomas ar turi būti nugriautas, sklypo dydis (sklypo dydis įtakoja darbo sąlygas bei reikiamos įrangos naudojimą, reikalingą namo ar pastato nugriovimui). Pagal teritorijos dydį galima spręsti darbų atlikimo greitį. Erdvioje teritorijoje galima daug lengviau ir greičiau judėti naudojant ekskavatorių — kroviką. Jei teritorija, kurioje turi būti vykdomi nugriovimo darbai labai ankšta, technika negali pravažiuoti, reikalingi papildomi darbai, reikalaujantys daugiau laiko bei pastangų. Pastatų, namų griovimo darbus taip pat apsunkina augalai.

Dažnai tenka naudoti papildomą techniką medžių ar kitos augmenijos pašalinimui prieš griovimo darbus. Taip pat labai svarbus aspektas įtakojantis darbų greitį tai konteineriai šiukšlių išvežimui. Darbas bus atliktas daug greičiau bei kaštai už darbus neišaugs jei konteineriai šalia teritorijos ar dar geriau pačioje teritorijoje šalia darbų atlikimo vietos. Kuo arčiau konteineriai tuo greičiau vyksta šiukšlių surinkimas bei išvežimas po pastato ar namo griovimo darbų.

Speciali technika dažniausiai naudojama plytinių, namų su kaminu, monolitinių sienų, didelių kaminų ar medinių namų su kaminais griovimui. Jei darbai didelės apimties, tam kad darbai būtų atlikti greičiau naudojama papildoma technika kaip: kranai, ekskavatoriai, buldozeriai ar traktoriai. Papildoma technika padeda sutaupyti laiką bei pagreitinti darbo procesą. Krovėjas ar ekskavatorius krovėjas pagreitina šiukšlių surinkimo bei pakrovimo į konteinerius darbo tempą. Rankinis pastatų išrinkimas papildomai naudojant techniką, tai pats populiariausias pastatų griovimo bei aplinkos išvalymo būdas naudojamas mūsų kompanijos. Rankinis išrinkimas padeda detaliai atrinkti medžiagas, kurios reikalingos klientui. Papildoma technika padeda daug greičiau išmontuoti namo fundamentą, kaminus ar kitas dalis, kurios sunkiai išrenkamos rankiniu būdu. Užsakydami paslaugas iš mūsų kompanijos gausite kompleksinį servisą už prieinamą kainą. Mūsų darbuotojai profesionalai su statybine patirtimi bei ypatingai didele patirtimi griaunant ar išmontuojant namus, pastatus - tai vienas svarbiausių faktorių lemiančių gerą mūsų kompanijos paslaugų kokybę.