Elektros instaliacija Vilniuje

VilniusOperatyvumas

Atliekame elektros instaliacijos montavimo darbus. Užsakymus vykdome operatyviai ir kokybiškai, turime 20 metų darbo patirtį šioje srityje.

Elektros instaliacija

Savo buityje mes visi naudojame vis daugiau įvairių įrenginių, techninių dalykų, todėl būtina pasirūpinti, kad jie visi saugiai ir gerai veiktų. Todėl, jeigu statote namą ar įsigijote senesnės statybos būstą, vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuo turėtumėte pasirūpinti, yra elektros instaliacija. Nuo to, kaip įrengta elektros instaliacija namuose, priklausys ir jūsų artimųjų ir turto saugumas, ir galimybė be problemų naudotis įvairiais prietaisais buityje.

Taigi, ką reikėtų žinoti prieš įrengiant elektros instaliaciją? Jums turėtų padėti šie patarimai.

Kokiame statybos etape įrengiama elektros instaliacija?

Naujuose objektuose elektros instaliacijos darbai atliekami dar prieš tinkavimo, betonavimo darbus. Todėl iš anksto pasidomėkite ir susiraskite specialistus, kurie padės jums atlikti šiuos darbus, aptarkite su jais visus dominančius momentus, kainas, savo pageidavimus. Po elektros instaliacijos įrengimo galėsite pabaigti apdailos darbus.

Ar būtina keisti seną elektros instaliaciją?

Jeigu įsigijote senos statybos butą ar namą, būtinai patikrinkite elektros instaliaciją. Net jeigu ji yra tvarkinga, nepamirškite, kad laidai galėjo būti nutiesti labai seniai, trūksta elektros lizdų, arba jie įrengti netinkamose jums vietose. Juk ne kiekvienuose senuose namuose elektros instaliacija tinkama tokiam kiekiui įrenginių, kokį mes įpratome naudoti buityje dabar. Norint užtikrinti, kad technika – kompiuteriai, televizoriai, skalbyklės, indaplovės, virtuviniai elektros prietaisai, kondicionieriai ir kiti įrenginiai veiktų tinkamai ir saugiai, reikės pasirūpinti, kad instaliacija būtų tinkamai įrengta, pakaktų lizdų ir t.t. Todėl specialistai rekomenduoja keisti elektros instaliaciją senuose namuose, net jeigu ji atrodo tvarkinga.

Paslėpta ar matoma elektros instaliacija?

Elektros instaliacija gali būti paslėpta arba matoma. Gyvenamuosiuose namuose, sodo nameliuose paprastai įrengiama paslėpta instaliacija – dėl estetinių sumetimų. Matoma elektros instaliacija įrengiama, jeigu jos paslėpti neįmanoma, arba pramoniniuose objektuose.

Ar galima elektros instaliaciją įrengti savarankiškai?

Jeigu namas statomas ar rekonstruojamas, turi būti laikomasi elektros įrenginių rengimo ir eksploatavimo taisyklių, o darbus turi atlikti atestuotos įmonės. Tačiau ir senos statybos namuose neberta patiems imtis tokių darbų, jeigu nesate šios srities specialistas. Jeigu vis dėlto sugebate ir norite smulkesnius darbus atlikti savarankiškai, nepamirškite apie būtinas saugumo priemones. Tačiau geriau patikėkite elektros instaliacijos darbus specialistams. Nepamirškite, kad netvarkinga ar blogai sumontuota elektros instaliacija – labai dažna gaisro priežastis.

Kam patikėti elektros instaliacijos įrengimą?

Šiuo metu savo paslaugas siūlo daugybė įmonių, dirbančių elektros instaliacijos montavimo srityje. Šio puslapio viršuje galite pasirinkti jus dominančią įmonę ir susisiekti su ja telefonu arba parašyti paklausimą. Neabejojame, kad jums pavyks susitarti su profesionalais dėl darbų atlikimo terminų, suderinti kainas. Specialistai pateiks patarimų, kaip įrengti instaliaciją, kad jums vėliau netektų tuo rūpintis, papasakos apie galimybe, apie kurias galbūt nežinojote. Juk svarbiausia, kad jūsų namuose viskas kuo geriausiai veiktų, o jūs jaustumėtės saugiai.