Butai Jūrmaloje

MeVin pajūrio NT
Aukšta kokybė

Sėkmingai dirbame daugiau nei 7 metus, pardavėme daugiau nei 500 butų. Mes žinome visas Latvijos rinkos savybes, siūlome tik geriausius variantus atitinkančius visus kliento poreikius. Be to, patarsime ir valdymo įmonę kuri užsiimtu buto nuoma.

7 priežastys nusipirkti butą Jūrmaloje:

  • Buto kaina — dabar pats laikas investuoti į Jūrmalos kurorto nekilnojamąjį turtą! Dabar tai unikali situacija, kai pasaulis atsigauna po pandemijos, skrydžiai atstatomi, statybinių medžiagų kainos auga — o nekilnojamojo turto kainos Latvijoje nepašoko taip aukštai, kaip Lietuvoje. Artimiausiu metu tai turėtų keistis, tačiau vis dar yra galimybė įsigyti bustą Jūrmaloje nuo Vilniaus arčiau nei Palanga už kainą žemesnę nei Lietuvos pajūryje.
  • Geriausių statybų vystytojų variantų pasirinkimas! Puikiai žinome Latvijos ir Jūrmalos butų rinką ir padėsime pasirinkti perspektyviausius variantus. Mes turime išskirtines ir geriausias sąlygas Lietuvos pirkėjams.
  • Turistų paklausa. Jau iš senų laikų Jūrmala yra paklausus pajūrio kurortinis miestas. Mes mielai jums patarsime,kurie butai Jūrmaloje duos didžiausias pajamas ir kuri miesto dalis tenkins visus Jūsų poreikius.
  • Minkštas smėlis ir seklus krantas. Jūrmalos paplūdimių smėlis yra iš labi smulkių smėlio grūdelių, kas suteikia labai patogų paviršių sportuoti ir žaisti skirtingus žaidimus, pavyzdžiui tinklinį. Jeigu pasirinktumėte ilsėtis prie Jūrmaloje su vaikais, seklus krantas leistu ilsėtis saugiai ir nepergyventi dėl vaikų saugumo.
  • Paplūdimiu bėgioti ir važinėti dviračiais. Kadangi Jūrmalos įlanka nėra labai banguota, tai prie pat vandens paviršius yra kietas, kas leidžia važiuoti jūros krantu su dviračiais arba bėgioti. Tokiu būdų galėsite jūros pakrante su dviračiu nuvažiuoti iki Jūsų mėgstamiausio restorano arba tiesiog pasivaikščioti.
  • Daug restoranų ir kavinių ant Jūros kranto. Jūrmaloje ant jūros kranto yra išsidėsčiusių daug skirtingų restoranų ir kavinių kur galėsite mėgautis gražiausiais saulėlydžiais kaip vasaros taip ir žiemos vakarais.
  • Arčiau nei Palanga ir daugiau vietos. Atstumas nuo Vilniaus iki Jūrmalos yra trumpesnis nei iki Palangos. Tuo pačiu, nuo šiaurinių Lietuvos miestų kaip Biržai, Panevėžys, Šiauliai, Jūrmala yra arčiausias pajūris. Prie pačios Jūros sezono metu bus ženkliai mažiau žmonių nei Lietuvos paplūdimiuose.

Kodėl verta rinktis Jūrmalą investicijoms?

Didelė paklausa nuomai ne tik iš Lietuvos gyventojų bet ir iš Latvijos. Sezono metu išnuomoti butą galėsite be jokių problemų. Tuo pačiu ir patys galėsite mėgautis poilsio prie Jūros.

Kokia yra buto įsigijimo naujame pastate Jūrmaloje tvarka?

  1. Pirkimo pardavimo sutarties tarp pardavėjo – statybų vystytojo kompanijos ir pirkėjo sudarymas;
  2. Mokėjimas į pardavėjo bankinę sąskaitą pagal pardavimo sutartį;
  3. Turto nuosavybės registracija turto registre.

Butų Jūrmaloje pasiūla ir pasirinkimo variantai?

Jūrmaloje yra labai platus butų pasirinkimas, kas leidžia tenkinti visus poreikius. Yra prabangių didelio ploto butų esančių pirmoje linijoje prie jūros, taipogi ir pigesnių butų Jūrmaloje truputi nuošaliau nuo jūros, arčiau upės. Bet kadangi Jūrmala yra labai siauras miestas, tai net įsigijus butą prie arčiau upės, tai bet kokiu atveju yra 15 min ėjimo atstumu nuo pajūrio.