Betonavimo darbai Vilniuje

Geopraktika, UAB
VilniusAukšta kokybė

Esame sukaupę virš 15 metų patirties. Turime įvairios technikos: poliakalai, betono siurbliai, betono kriaušės, ekskavatoriai. Įvairi betono klasė: C16/20, C20/25, C25/30, C30/37 ir kitos. Galime pasiūlyti nuo 17 iki 42 metrų ilgio betono siurblius.

Transgreita, UAB
VilniusOperatyvumas

Mūsų įmonė atveža betoną, operatyviai atlieka betonavimo darbus. Turime 24-28-32 metrų betono siurblius. Šioje srityje dirbame jau 15 metų.

VilniusAukšta kokybė

Įrengiame įvairių paviršių betono grindis visų dydžių objektuose: logistikos centruose, žemės ūkio technikai laikyti, sandėliuose, gamyklose, prekybos centruose ir kt. Mūsų paslaugos aukštos kokybės, dirba savo srities profesionalai.

Betonavimo darbai

Betonas – labai sena statybinė medžiaga, kietėjantis rišamųjų medžiagų, užpildo ir vandens mišinys. Betonavimo darbai buvo atliekami dar antikos laikais. Per tūkstančius metų ši statybinė medžiaga buvo tobulinama, ir šiuo metu tai aukštos kokybės medžiaga, taikoma labai plačiai.

Šiandien yra didžiulis skaičius betono mišinių, skirtų įvairiems betonavimo darbams. Jie skiriasi savo sudėtimis ir pritaikymo sritimi. Nė vieno pastato statyba neapsieina be betono mišinių. Betonas plačiai naudojamas išoriniams ir vidaus apdailos darbams. Jis yra ir visų statinių pamatų pagrindas.

Didžiulis pasirinkimas įvairiausių betono mišinių leidžia naudoti jį ne tik statybose, bet ir atliekant pagalbinius bei dekoravimo darbus. Pavyzdžiui, yra specialus kelių betonas, naudojamas kelių statybos darbuose. Taigi, kokios pagrindinės betono rūšys?

Betono rūšys išoriniams darbams

  • Gelžbetonis – betono ir plieninės armatūros derinys. Šis mišinys nekeičia savo savybių ir esant šalčiams iki 45oC, ir esant dideliam karščiui.
  • Silikatinis betonas – kalkių ir silicio mišinys. Taip pat jo sudėtyje gali būti kvarco. Užpildas – smėlis. Iš jo gaminami statybiniai blokai, palaikantys optimalų mikroklimatą patalpose.
  • Asfaltbetonis – mišinys iš bitumo, smėlio, skaldos ir mineralinių miltelių. Paprastai naudojamas kelių dangai gaminti.
  • Hidrotechninis betonas – ši betono rūšis yra labiausiai atspari vandeniui. Naudojamas statybai pastatų, esančių pelkėtose vietovėse arba ten, kur dažnai būna potvyniai. Taip pat iš jo statomi baseinai, užtvankos ir kiti hidrotechniniai įrenginiai.
  • Keramzito betonas – lengvo betono rūšis. Statybose naudojamos keramzitinės plokštės leidžia žymiai sumažinti statybų kainą. Be to, ir konstrukcijos svoris mažesnis.

Betono rūšys vidaus darbams

  • Gipsbetonis – betonas su gipso rišamąja medžiaga. Naudojamas tik vidaus betonavimo darbams, nes nėra labai atsparus drėgmei.
  • Plastbetonis – šio betono sudėtyje kaip rišamoji medžiaga naudojami polimerai, o kaip užpildas – bet koks smėlis. Daugiausia naudojamas grindims užpilti pramoninėse ir visuomeninės paskirties patalpose.
  • Akytasis betonas. Naudojamas kaip šilumos izoliacijos medžiaga pastatų statyboje.

Be abejo, yra daugybė kitų betono mišinių, ir jie nuolat tobulėja. Pavyzdžiui, dekoratyviniams darbams šiuo metu dažnai naudojamas betonas, primenantis natūralų akmenį. Taigi, prieš pradėdami betonavimo darbus, gerai pagalvokite ir pasikonsultuokite su specialistais, kokią betono rūšį naudosite. Pasirinkti rūšį ir atlikti visus betonavimo darbus jums padės bet kuri iš aukščiau pateiktų įmonių. Tiesiog pasirinkite jums tinkamą, susisiekite telefonus arba parašykite paklausimą. Suderinsite visus klausimus – kainą, darbų apimtį, turimą techniką, ir profesionalai operatyviai ir kokybiškai atliks betonavimo darbus jūsų sklype.