Apdailos darbai Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Daugiau nei per 5 metus atlikome daugiau nei 2000 m2 kokybiško remonto darbų, specializuojamės verslo ir prabangiame segmente. Kiekvienam projektui turime pilną komandą: elektrikai, inžinieriai, santechnikai, apdailininkai ir kt.

VilniusAukšta kokybė

Atliekame įvairius apdailos darbus. Turime 25 patyrusių darbininkų brigadą, daugiau nei 20 metų darbo patirtį, visą reikalingą techniką ir įrankius. Teikiame aukštos kokybės paslaugas.

Apdailos darbai

Apdailos darbais užbaigiama namo ar buto statyba, renovacija ar remontas. Būtent šių darbų atlikimas nulems jūsų namų jaukumą, komfortą ir patogumą. Visi norime po darbų grįžti į jaukius namus, kuriuose galima atsipalaiduoti ir pailsėti. Todėl apdailos darbams teikiame daugiausia dėmesio, be to, būtent šie darbai reikalauja didžiausio namų šeimininkų dalyvavimo – juk kiekvienas turi savo idėjų, kaip įsikurti.

Ką reikia žinoti apie apdailos darbus?

Ar turi reikšmės apdailos darbų seka? Žinoma. Reikėtų sudaryti išsamų tokių darbų planą virtuvėje, vonioje, tualete, miegamajame, koridoriuje, tokiu būdu, kad sekantys vienas po kito etapai nepadarytų žalos jau atliktiems darbams. Daugelis meistrų, atliekančių visus apdailos darbus namuose, laikosi tokio plano. O jeigu jūs ketinate samdyti atskiras įmones ar meistrus, pavyzdžiui, elektros instaliacijai įvesti, santechnikos darbams, tapetavimui ar grindų klojimui, juo labiau toks planas reikalingas, nes tada paaiškės, kokiu eiliškumu reikės kviesti specialistus.

Kokia apdailos darbų seka?

Darbų seka galėtų būti tokia:

  • patalpų planavimas, prireikus, sienų montavimas;
  • elektros instaliacijos įrengimas;
  • kanalizacijos ir vandentiekio įrengimas ar atnaujinimas;
  • sienų lyginimas, gruntavimas ir glaistymas; jeigu planuojama klijuoti plyteles, tai reikėtų daryti šiame etape;
  • durų staktų montavimas;
  • sienų tapetavimas;
  • grindų klojimas (parketo, laminato ar kt.)

Turėdami tokį planą, galėsite išvengti daugybės problemų. Pavyzdžiui, galite ištepti parketą ar kitą dangą, jeigu paklosite ją prieš klijuodami tapetus. Arba sugadinti tapetus, jeigu iš anksto nepasirūpinote elektros instaliacija.

Kokias apdailos medžiagas rinktis?

Šiuo metu pirkėjas gali pasimesti dėl didelio kiekio parduotuvių, siūlančių apdailos ir statybines medžiagas – pasirinkimas labai platus. Dėl to prieš apsilankant parduotuvėje reikia apsispręsti keliais klausimais:

  • kaip jūs įsivaizduojate savo miegamąjį, virtuvę, kitus kambarius, ir kokias medžiagas (plyteles, tapetus, dažus) pasirinksite;
  • kiek medžiagų reikia įsigyti. Geriau pirkti su nedidele atsarga, kad netektų paskui ieškoti trūkstamų medžiagų;
  • kokia spalvų gama vyraus jūsų namuose.

Kam patikėti apdailos darbus?

Jeigu jūs jau esate susidūrę su remonto ir apdailos darbais, tikriausiai, tam tikrus darbus sugebate atlikti savarankiškai. Viena vertus, taip galite šiek tiek sutaupyti. Tačiau ne visi sugeba kokybiškai atlikti apdailos darbus, o net jeigu esate nagingas ir darbštus, įvertinkite, ar tikrai toks taupumas atsipirks. Juk šiuolaikinis dirbantis žmogus turės paaukoti nemažai savo laisvalaikio, o gal net ir visas atostogas. Dėl laiko trūkumo savarankiškai atliekami apdailos darbai dažnai vyksta labai lėtai ir užtrunka ilgam. Todėl patogesnis variantas – susirasti meistrus, kurie greitai ir kokybiškai atliks visus reikalingus darbus. Šiame puslapyje rasite siūlančias tokias paslaugas įmones, kurios pasirengusios padėti jums įgyvendinti visus jūsų planus, kad kuo greičiau įsikurtumėte jaukiuose namuose. Jums tereikia paskambinti ar parašyti paklausimą, ir visais rūpimais klausimais galėsite susitarti su profesionalais. Ir jau netrukus meistrai plušės jūsų namuose.