Virtuvių gamyba Vilniuje

VilniusŽemos kainos

Siekiame užtikrinti gaminių kokybę bei pagaminimo operatyvumą, esame įsigiję visus būtinus įrengimus bei stakles baldams gaminti.

Form System, UAB
VilniusŽemos kainos

Gaminame aukštos kokybės virtuves. Turime 9 metų patirtį. Turime darbo Didžiojoje Britanijoje patirties.

VilniusŽemos kainos

Visada stengiamės pasiūlyti geriausią virtuvės kainos ir kokybės derinį. Užsakovui norint, galime pasiūlyti ekonominį ir prabangesnį variantą.

Virtuvė – viena svarbiausių vietų namuose

Daugybei žmonių virtuvė – ne tik vieta, kur gaminamas maistas. Tai jaukus namų kampelis, kuriame malonu vakare susirinkti prie arbatos puodelio su šeima ar pasikviesti svečių. O nestandartinio išplanavimo butuose neretai virtuvė sujungiama su valgomuoju ar svetaine. Be to, virtuvėje labai svarbi higiena, taigi, darbiniai paviršiai čia turi būti prieinami, patogūs ir lengvai prižiūrimi. Todėl kiekvienas trokšta įsirengti šį namų kampelį kuo jaukiau ir patogiau.

Kodėl virtuvę verta planuoti individualiai

Baldų parduotuvėse galima rasti daugybę standartinių virtuvės baldų – ir pigesnių, ir brangesnių, įvairių spalvų, medžiagų ir stilių. Tačiau ne visoms virtuvėms tinka standartiniai baldai. Pavyzdžiui, jeigu įsigijote nestandartinio išplanavimo butą, arba pasistatėte namą pagal individualų projektą, arba virtuvėje labai mažai erdvės, kurią norėtųsi išnaudoti kiek įmanoma geriau, standartiniai virtuvės baldai, tikriausiai, jums netiks. Tokiais atvejais verta pagalvoti apie individualų užsakymą, atitinkantį jūsų poreikius, skonį ir piniginę.

Kokius virtuvės baldus siūlo gamintojai

Šiuo metu gaminančios virtuvės baldus pagal individualų užsakymą įmonės gali pasiūlyti įvairiausių sprendimo variantų. Visų pirma, profesionalai padės išplanuoti virtuvės erdvę taip, kad ši patalpa būtų patogi, ergonomiška, jauki, atitiktų jūsų skonį ir derėtų prie viso buto ar namo interjero.

Taip pat siūlomas labai platus medžiagų pasirinkimas – tai fanera, faneruota plokštė, natūrali mediena, LMDP, MDF, stiklas, plastikas, akmuo... Rinktis tikrai yra iš ko! Taip pat galėsite pasirinkti baldų spalvą ir stilių. Be to, specialistai padės kokybiškai sumontuoti baldus taip, kad visi darbiniai paviršiai būtų lengvai prieinami, o spintomis, spintelėmis, ir kitais baldais ir buitine technika būtų lengva naudotis.

Ar individualiai gaminami virtuvės baldai brangūs?

Neretai žmonės nesiryžta kreiptis į gaminančią virtuves įmonę, nes mano, jog tokie baldai žymiai brangesni už standartinius. Tačiau profesionalūs meistrai žino, kad neretai individualiai pagaminti baldai gali būti net pigesni. Juk čia viskas priklauso nuo sprendimų, kurie gali padėti sutaupyti medžiagas, kai kurias pakeisti pigesnėmis, parinkti pigesnes detales ir tvirtinimus, ir kokybė dėl to nenukentės.

Kaip surasti gamintoją?

Nusprendę užsisakyti virtuvės baldus pagal savo skonį ir poreikius, šio puslapio viršuje galite pasirinkti įmonę, kuri padės įgyvendinti šį sprendimą. Virtuvės baldų gamintojai noriai patars jums, padės apsispręsti dėl medžiagų, stiliaus, išplanavimo. Jums tereikia susisiekti su pasirinkta įmone telefonu arba parašyti paklausimą.