Trumpalaikės nuomos administravimas Vilniuje

VilniusKaunasAukšta kokybė

Jūsų patikimas trumpalaikės nuomos administratorius su 6 metų nekilnojamojo turto patirtimi. Pasirūpinsime visais reikalingais administravimo aspektais – pasitikime svečius, rūpinamės reklama, tvarkome valymą ir kokybišką patalpų priežiūrą.

VilniusAukšta kokybė

Turime sukaupę nemenką patirtį, administruojant trumpalaikei nuomai skirtus apartamentus Vilniuje. Valdome 45 apartamentų portfelį. Rūpinamės užsakymais, butų priežiūra, patrauklia grąža. Dirbame, kad Jūsų NT uždirbtų Jums pinigus.

Trumpalaikės nuomos administravimas

Administruojami butai, skirti trumpalaikei nuomai. Dažniausiai trumpalaikei nuomai skirtus butus administruojančios įmonės administruoja butus, kurie nuomojami parai ar ilgesniam laikui. Buto nuoma valandai ar keliom — atskiras verslas. Šiuo atveju kalbama apie parai, keliom paroms ar keliems mėnesiams nuomojamus butus ir tai vadinama trumpalaike nuoma.

Kas yra trumpalaikės nuomos administravimas?

Trumpalaikės nuomos administravimas — tai paslauga, kuomet administruojanti įmonė administruoja nekilnojamo turto (NT) investuotojams, NT savininkams priklausantį turtą. Savininkai administruojančią įmonę renkasi dėl skirtingų priežasčių:

  • Negyvena Lietuvoje;
  • Neturi laiko patys rūpintis užsakymais, buto/ų tvarkymu ir kitais susijusiais dalykais;
  • Investuoja ir perduoda administravimą tuo užsiimantiems profesionalams;
  • Supranta trumpalaikę nuomą administruojančių profesionalų kuriamą pridėtinę vertę. 

Kodėl verta samdyti administruojančią įmonę?

  1. Trumpalaikės nuomos administravimas — jų pagrindinė veikla,
  2. Trumpalaikę nuomą administruojanti įmonė naudoja įvairius technologinius sprendimus, padedančius tiek suvaldyti užsakymus, tiek užtikrinti aukštą užimtumo procentą,
  3. Administruojančios įmonės atveju visi procesai — užsakymai, komunikacija su svečiais, apartamentų tvarkymas ir kiti — prižiūrimi profesionaliai ir užtikrintai.