Spintų gamyba Vilniuje

Eduard Misevic, IV
VilniusAukšta kokybė

Gaminame nestandartines spintas pagal asmeninius kliento poreikius ir pageidavimus. Mūsų gaminiai yra unikalūs. Stengiamės, kad patenkinti klientai grįžtų pas mus.

Jurij Ubrevič, IV
VilniusAukšta kokybė

Esame sukaupę daugiau kaip 17 metų patirties. Išklojome trinkeles daugiau kaip 100-te objektų įvairiuose Lietuvos miestuose.

VilniusŽemos kainos

Mūsų išskirtinis bruožas — tai mūsų gaminių kokybė, prieinama kaina ir mūsų klientų rekomendacijos.

Spintų gamyba

Kraustydamiesi į naują butą ar namą, remontuodami būstą ar norėdami atnaujinti interjerą, mes visi susimąstome apie baldus. Ir jeigu stalo ar lovos funkcija yra aiški, ir keblumų dėl jų pasirinkimo pasitaiko retai, spinta – ypatingas baldas. Kiekvienas šeimininkas turi daugmaž aiškų įsivaizdavimą, kokios jam reikia spintos – didelės ar kuklios, su veidrodžiu ar be, numato, kiek reikia lentynų, stalčių, vietos kabykloje, stumdomos ar varstomos durys bus geresnės. Taip pat labai svarbu priderinti spintą prie interjero, parinkti tinkamą spalvą, stilių ir medžiagą.

Baldų parduotuvėse nemažas spintų pasirinkimas, tačiau neretai klientai iš čia išeina nusivylę: ne bet kokiam būstui ir ne bet kokiam skoniui tinka standartinė spinta. Galbūt patiko spalva ir talpumas, bet spinta truputėlį platesnė ar aukštesnė, negu leidžia jūsų būstas. O gal spintos dydis kaip tik geras, bet kelia abejonių medžiaga, arba spintoje per mažai lentynų. Todėl, jeigu jums reikia nestandartinės spintos, arba turite ypatingų pageidavimų, verta kreiptis į įmonę, siūlančia būtent tokių spintų gamybą.

Kodėl geriau užsakyti, kad jums pagamintų spintą, negu pirkti gatavą? Išvardinsime kelis privalumus.

5 nestandartinių spintų privalumai

  1. Individualus dizainas. Jeigu jūsų gyvenamoji erdvė nestandartinė, butas mažas arba nelygiomis sienomis, dizaineriai – projektuotojai padės jums sukurti tokį spintos eskizą, kuris idealiai tiks būtent jūsų būstui.
  2. Maksimalus erdvės išnaudojimas. Galėsite kartu su dizaineriais sukurti ir pagaminti tokias spintas, kurios neužgriozdins jūsų būsto, priešingai, leis išdėstyti baldus taip, kad liks maksimaliai daug laisvos erdvės.
  3. Platus medžiagų ir spalvų pasirinkimas. Projektuojančios baldus įmonės siūlo tokį platų medžiagų spintoms pasirinkimą, kad tikrai turėsite iš ko išsirinkti. Tai natūrali mediena, medienos plaušų plokštės, laminuotos ar faneruotos plokštės, plastikas, metalas ir kt. Be to, ir spintos spalvą galėsite priderinti prie bet kokio interjero, pasirinkti ją pagal savo individualų skonį.
  4. Jūsų poreikių patenkinimas. Užsakydami spintą, galėsite užtikrinti, kad baldas ne tik patiktų ir džiugintų akį, bet ir būtų patogus ir funkcionalus. Projektuotojai pasiūlys įvairių slenkančių sistemų, kad spinta būtų patogu naudotis. Be to, tik jūs žinote, kiek vietos turi būti jūsų spintoje, kiek ir kokių lentynų, stalčių, kabyklų, kad visi daiktai ten tilptų ir nebūtų netvarkos.
  5. Kaina. Spintų gamyba pagal užsakymą nebūtinai reiškia, kad sumokėsite daugiau, negu pirkdami baldą. Dažnai, užsakant spintas, galima net sutaupyti – pasirinkti pigesnes medžiagas, įvairias detales. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir galimymių, į tai atsižvelgs ir dizaineriai.

Spintų pirkimo etapai

  • Telefonu arba elektroniniu paštu Jūs informuojate mus apie savo ketinimus pasinaudoti mūsų paslaugomis;
  • Jums patogiu laiku atvyks mūsų dizaineris – projektuotojas. Kartu su juo Jūs sukonstruosite Jūsų būsimą baldą: kartu nubraižysite eskizą, nuspręsite dėl medžiagos spalvos, įvertinsite, kiek reikės lentynų, pakabų pasirinksite vidaus įrangą ir kitas papildomas detales (furnitūrą);
  • Dizaineris — projektuotojas padarys išmatavimus, įvertins sienų nelygumus, atliks kitus, būtinus kokybiškam spintos montavimui, matavimus ir paskaičiuos užsakymo kainą;
  • Jei jus sutiksite su pasiūlytu sprendimu, Jus sumokate avansą ir pradedama gamyba;
  • Po 7-14 dienų spinta taps Jūsų interjero puošmena.

Kur kreiptis dėl spintų gamybos?

Iš aukščiau pateiktų įmonių galite pasirinkti tą, kuri, kaip manote, geriausiai atitiks jūsų lūkesčius, ir susisiekite telefonu arba parašykite paklausimą. Kai suderinsite kainas, spintos pagaminimo laiką ir kitas detales, pas jus atvyks dizaineris-projektuotojas, su kuriuo kartu ir sukonstruosite pageidaujamą spintą. Projektuotojas atliks visus matavimus, įvertins sienų nelygumus, pateiks pasiūlymus ir patars dėl medžiagų ir detalių pasirinkimo. Jeigu pasieksite sutarimą, jau netrukus turėsite norimą baldą, kuris tarnaus jums ilgą laiką.