Plastikiniai langai Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Kokybiškai dedame plastikinius langus. Mūsų specialistai padės jums išsirinkti tinkamo profilio ir spalvos langus, patars ir pakonsultuos įvairiais klausimais. Turime didelę patirtį.

VilniusAukšta kokybė

Mes teikiame pilną komplektą nuo plastikinių langų gamybos, pristatymo iki montavimo darbų. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai atidžiai bei išsamiai peržiūri pateiktą informaciją, atsakingai išsiaiškina visus niuansus, padaro matavimus, skaičiavimus ir laiku a

Europos saugumo garantas, UAB
VilniusAukšta kokybė

Pagrindinė mūsų veiklos sritis – prekyba plastikiniais langais. Mūsų aukštos kokybės langai tarnaus Jums ilgus metus.

Kokie langai geresni?

Kai ateina laikas namuose daryti remontą ir keisti langus, arba kai statomas naujas namas, žmonės dažnai susimąsto, kokie langai geresni – plastikiniai ar mediniai. Žinoma, kiekvienas gamintojas linkęs girti savo produkciją, todėl neverta skubėti rinktis. Ir plastikiniai, ir mediniai langai būna kokybiški ir tarnauja daug metų, jeigu tinkamai pagaminti ir įmontuoti. Daug kas priklauso nuo to, ko jūs tikitės iš langų.

Plastikinių langų privalumai

Šiuo metu pagal populiarumą vis dėlto lyderio poziciją rinkoje užima plastikiniai langai. Tai lemia palyginti neaukštos kainos ir išskirtinės šių langų savybės. Plastikiniai langai puikiai apsaugo namus nuo triukšmo, skersvėjo, dulkių. Taip pat jie užtikrina gerą šilumos izoliaciją. Be to, plastikiniai langai yra sandarūs, juos lengva prižiūrėti, nereikia kas kelis metus perdažyti rėmų. O spalvų ir dangų įvairovė leidžia priderinti langus prie bet kokio namų interjero.

Ką reikia žinoti apie profilius?

Siūlydami savo produkciją, beveik visi gamintojai akcentuoja langų profilius. Kaip suprasti, kokie profiliai geresni, kokius verta rinktis? Profilis yra viena iš plastikinio lango sudėtinių dalių. Nuo jo priklauso lango šilumos izoliacijos savybės, atsparumas deformacijai. Paprastai laikoma, kad kuo platesnis profilis, tuo geresnė šilumos ir garso izoliacija. Tačiau reikėtų atsižvelgti ne tik į profilio storį, bet ir į medžiagą, iš kurios jis pagamintas, vidinių ir išorinių sienelių storį ir kt.

Kas tos kameros?

Dar vienas gamintojų akcentuojamas dalykas – kamerų skaičius. Kaip vertinti šią informaciją? Ar reikia manyti, kad kuo daugiau kamerų, tuo langas geresnis? Dažnai kamerų skaičius siejamas su lango termoizoliacinėmis savybėmis, tačiau jos priklauso nuo kelių rodiklių visumos – nuo stiklo paketo, profilio ir kamerų skaičiaus. Kameros svarbesnės lango tvirtumui, atsparumui deformacijoms. Specialistai teigia, kad dažnai verta rinktis platesnio profilio, bet mažiau kamerų turintį langą.

Ką reikia žinoti apie stiklus?

Šiuo metu siūloma didžiulė stiklo paketų įvairovė. Kaip nepasiklysti ir pasirinkti tinkamiausią? Į plastikinius langus dedami paketai su selektyviniais stiklais, kurių savybė – įleisti šilumą ir sulaikyti ją patalpoje. Toks paketas išleidžia į lauką maždaug tris kartus mažiau šilumos, negu paprasto stiklo paketas.

Sprendimas priimtas. Kas toliau?

Po ilgų svarstymų pagaliau apsisprendėte – dėsite plastikinius langus. Ką reikėtų daryti toliau? Žinoma, ieškoti patikimos bendrovės, kuri padėtų jums įgyvendinti sumanymą. Apsvarstę savo poreikius ir galimybes, iš aukščiau išvardintų bendrovių galite pasirinkti tą, kuri, kaip manote, geriausiai atitiks jūsų lūkesčius. Su pasirinkta bendrove galite susisiekti telefonu ar parašę raštišką paklausimą. Profesionalai pakonsultuos jus, padės išsirinkti reikalingų parametrų plastikinius langus ir kokybiškai juos sumontuoti. Pasirinkti gerus meistrus – taip pat svarbu, kaip ir kokybiškus langus. Tuomet plastikiniai langai tarnaus jums ilgus metus.