Pastolių pardavimas Kaune

Aukšta kokybė

Gaminame ir parduodame fasadinius, taip pat Plettac, Bauman bei Modular pastolius.

Pastolių centras, UAB
KaunasOperatyvumas

Parduodame pastolius: nuo fasadinių iki modulinių, kurie atitinka aukščiausias kokybės charakteristikas bei statybinius normų reikalavimus. Dirbame operatyviai ir kokybiškai.

Pastolių centras, UAB
KaunasAukšta kokybė

Parduodame pastolius: nuo fasadinių iki modulinių, kurie atitinka aukščiausias kokybės charakteristikas bei statybinius normų reikalavimus. Teikiame aukštos kokybės paslaugas.

Apie statybinius pastolius

Statybininkų laimei, tam, kad būtų galima atlikti darbus dideliame aukštyje, dabar nebereikia statyti nepatikimų vienkartinių medinių konstrukcijų. Šiuolaikiniai statybiniai pastoliai gaminami iš metalo, o ne medienos. Tokios konstrukcijos yra lengvos ir tuo pačiu patvarios, jas galima greitai surinkti ir išmontuoti tiek kartų, kiek jums reikia. Būtų klaidinga manyti, kad statybiniai pastoliai reikalingi tik profesionalams – statybininkams, montuotojams, apdailininkams ir kt. Jų gali prireikti ir paprastiems priemiesčio kotedžų savininkams, jeigu reikia, pavyzdžiui, suremontuoti stogą ar pastato fasadą, nudažyti namą arba įrengti lauko apšvietimą. Bendros aukštybinių darbų vykdymo taisyklės yra tokios: būtina kasdien prieš atliekant darbus tikrinti konstrukcijų surinkimo kokybę ir neviršyti leistinos apkrovos. Kad būtų paprasčiau susigaudyti statybinių pastolių įvairovėje, pažiūrėkime, kuo jie skiriasi vieni nuo kitų.

Kokie pastoliai tarnaus ilgiau?

Metaliniai pastoliai gaminami iš aliuminio arba plieno. Aliuminio konstrukcijos yra lengvesnės, ir todėl brangesnės. Todėl, atsižvelgiant į tai, kad plieniniai pastoliai tarnaus taip pat ilgai, bet atsieis pigiau, statybininkų tarpe populiaresni būtent jie.

Pagrindinės statybinių pastolių rūšys

Yra tokios pagrindinės statybinių pastolių rūšys:

  • Fasadiniai (rėminiai) pastoliai;
  • Moduliniai (pleištiniai) pastoliai.

Jie skiriasi vieni nuo kitų sudėtinių dalių sujungimo tarpusavyje būdu.

Fasadiniai (rėminiai) pastoliai

Pleištiniai užraktai fiksuojami, kai atskiros konstrukcijos taisyklingai sujungtos tarpusavyje. Statomi iš gatavų rėmų. Lengvos ir pigiausios ir visų metalo konstrukcijų. Pagrindinis rėminių pastolių pliusas yra greitas surinkimas. Palengvinti rėminiai pastoliai naudojami statant neaukštus pastatus, jų keliamoji galia mažesnė nei pleištinių pastolių (iki 200 kg / 1 kv. m). Kitos fasadinių konstrukcijų rūšys gali būti taikomos atliekant statybos ar apdailos darbus dideliame aukštyje.

Moduliniai (pleištiniai) pastoliai

Idealiai tinka atliekant statybos darbus sudėtinguose fasaduose. Atskiros apkabinių pastolių konstrukcijos tvirtinamos tokiu būdu, kuris leidžia jiems nesunkiai aplenkti bet kokius išsikišimus ant pastatų. Tai gali būti kolonos, balkonai, arkos ir kt. Dar vienas šių pastolių privalumas – galimybė derinti juos su bet kokia kita statybinių konstrukcijų rūšimi. Minusai: sudėtinga surinkti, aukšta kaina.

Kokius statybinius pastolius naudojo egiptiečiai?

Iki šiol nėra vieningos nuomonės apie tai, kaip buvo statomos paslaptingosios Egipto piramidės. Senovės architektai, deja, nepaliko žinių apie tai, kaip buvo keliami į daugybės metrų aukštį didžiuliai akmens blokai. Vienų tyrinėtojų nuomone, šiam tikslui buvo naudojamos specialios medinės mašinos, kitų nuomone – žemės pylimai, trečių – virvių kilpos, specialios pakylos arba segmentai, paverčiantys trikampius cilindrais... Nekelia abejonių tik viena – statybų procesas buvo be galo sudėtingas ir ilgas.

Antikos laikų statybininkai sugalvojo, kaip palengvinti aukštų pastatų statybą, ir išrado statybinius pastolius. Jie buvo gaminami iš medienos.

Tačiau ir šios medinės konstrukcijos nebuvo itin patikimos ir saugios. Be to, joms pastatyti prireikdavo nemažai laiko, jas buvo gana sudėtinga demontuoti, ir ne visada galima buvo panaudoti naujame statybos objekte.

Laimei, laikui bėgant atsirado žymiai paprastesnė išeitis. Šiandien statybiniai pastoliai gaminami iš metalo. Konstrukcijos iš tokios medžiagos yra lengvos ir tuo pat metu tvirtos, jos greitai montuojamos ir išmontuojamos, yra patogios ir saugios specialistams, kurie stato pastatus.