Parketlentės Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Siūlome ekologiškas, natūralias medines parketlentes, grindlentes. Mūsų gaminiai kokybiški ir unikalūs. Klojame parketą.

Parketlentės

Šiuo metu gamintojai ir prekybininkai siūlo labai platų įvairios grindų dangos pasirinkimą. Be abejo, visos jos turi savo privalumų. Ką rinktis – laminatą, parketlentes ar kitokią dangą? Ir jeigu nusprendėte, kad jūsų namuose ar biure labiau tiks parketlentės, į kokias savybes reikia atkreipti dėmesį, kokią medieną pasirinkti? Tikimės, kad šie patarimai padės jums apsispręsti.

Kodėl parketlentės?

Parketlentės – labai kokybiška ir patikima grindų danga, kuri tarnaus jums labai ilgai. Medis atrodo labai gražiai ir gali papuošti bet kokį interjerą. Šiuo metu parketlentėms gaminti naudojamos ypatingos technologijos, jos klojamos įvairiais būdais ir kruopščiai dekoruojamos. Medinės grindys dar ir šildo šaltą žiemą. Parketlentės pasižymi ir tuo, kad jos tarnauja labai ilgą laiką.

Kaip pasirinkti parketlentes?

Parketlentės gaminamos iš kelių sluoksnių. Viršutinis sluoksnis gaminamas iš vertingesnių medžio rūšių – tokių, kaip ąžuolas, beržas, bukas, raudonmedis ir kt. Taigi, perkant parketlentes, atkreipkite dėmesį į viršutinio sluoksnio medieną. Nuo to priklauso grindų spalva ir tvirtumas. Kokia mediena dažniausiai naudojama parketlentėms ir kokios pagrindinės šių medienos rūšių savybės?

  • Ąžuolas – tvirtumo lyderis. Ąžuolinės parketlentės labai patvarios, nebijo deformacijos ir temperatūrų svyravimo, tarnauja ilgai.
  • Bukas – šviesios spalvos mediena, parketlentės atrodo labai gražiai, bet reikia prisiminti, kad šią medieną labai veikia drėgmė, jos lygis patalpoje neturi viršyti 60%.
  • Klevas – pakankamai stabili ir tvirta mediena, parketlentės iš jo turi gražų kreminį atspalvį.
  • Vyšnia pavergia savo grožiu – nepakartojamais rausvais atspalviais nuo šviesių iki tamsių. Lengvai apdorojama ir puikiai šlifuojama mediena.
  • Beržas. Parketlentės iš beržo labai šviesios, mediena pagal kietumą nusileidžia ąžuolui.
  • Riešutas. Pagal kietumą nusileidžia ąžuolui, bet pakankamai stabili ir ilgaamžė mediena. Parketlentės blizgios, šviesiai ir tamsiai rudų atspalvių, jas lengva prižiūrėti.
  • Merbau. Šis egzotinis medis pasižymi savo kietumu, atsparumu drėgmei. Parketlentės iš jo gerai šlifuojamos ir poliruojamos, turi rudą, tamsiai raudoną ar rudai oranžinį atspalvį.

Kaip prižiūrėti parketlentes

Parketlentės gali būti padengtos laku arba alyva. Laku dengtas parketlentes prižiūrėti labai paprasta. Priežiūrai galima naudoti dulkių siurblį valyti sudrėkintu skuduru. Alyvuotos parketlentės neturėtų gauti daug drėgmės, todėl valyti jas geriausia dulkių siurbliu arba vos sudrėkinta šluoste. Dėmes reikia šalinti kuo greičiau, nes vėliau tai padaryti bus sunkiau. Rekomenduojamos specialios priemonės tokiems paviršiams.

Kas padės išsirinkti parketlentes

Šio puslapio viršuje rasite įmones, siūlančias platų parketlenčių pasirinkimą ir jų klojimo paslaugas. Specialistai patars ir padės rasti geriausią sprendimą jūsų interjerui. Jums tereikia pasirinkti įmonę ir susisiekti su ja telefonu arba parašyti paklausimą.