Mediniai langai Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Individualiai gaminame kokybiškus, ekonomiškus, atitinkančius aukščiausius standartus medinius langus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Mūsų langai užtikrins jūsų namų saugimą ir šilumą.

VilniusAukšta kokybė

Mes teikiame pilną komplektą nuo medinių langų gamybos, pristatymo iki montavimo darbų. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai atidžiai bei išsamiai peržiūri pateiktą informaciją, atsakingai išsiaiškina visus niuansus, padaro matavimus, skaičiavimus ir laiku atlie

B&W Systems, UAB
VilniusAukšta kokybė

Parduodame medinius langus, medines duris. Teikiame langų montavimo paslaugas. Visus darbus atliekame kokybiškai ir greitai.

Kodėl mediniai langai?

Medinių langų montavimas — tai strategiškai teisingas sprendimas, nes užtikrina jūsų šeimos sveikatą bei komfortą jūsų namuose. Kodėl taip yra?

  • Mediniai langai kvėpuoja;
  • Teikia šilumą;
  • Nepraleidžia drėgmės;
  • Komfortiški;
  • Estetinė išvaizda;
  • Galima pagaminti įvairių formų.

Mediniai langai gaminami iš natūralios, ekologiškos medienos. Svarbus skiriamasis bruožas – mediniai langai "kvėpuoja", teikia šilumą ir nepraleidžia drėgmės. Per medienos mikroporas į kambarį net su uždarytais langais patenka apie 2,5 kubinių metrų oro per dieną. Šie langai — puikus vaistas tiems, kurie yra alergiški;

Komfortas — antrasis medinių langų privalumas. Mediena sukuria jaukią atmosferą, bei mikroklimatą. Lengvai pritaikomi bet kokio stiliaus namų erdvei — nuo antikos iki itin modernizmo. Medienos langai turi aukštą atsparumą šalčiui, todėl puikiai tinka mūsų klimatui. Langai atsparūs deformacijai keičiantis temperatūrai ar drėgmei, užtikrina gerą garso izoliaciją, atsparumą ugniai ir apsaugo nuo įsilaužimų;

Estetinė išvaizda jūsų namuose — taip pat medinių langų nuopelnas. Mediena atrodo solidžiai ir elegantiškai. Medienos bei papildomai naudojamų medžiagų lankstumas leidžia pagaminti bet kokio stiliaus langus – apvalūs, arkiniai langai ar kitos sudėtingos formos. Mediniai langai būna įvairių spalvų, taip pat išsaugoma natūrali medienos struktūra. Pagal atskirą prašymą gali būti padengti aliuminiu.

Medinių langų variacijos

  • Skirtingos medžiagos: pušis, ąžuolas, maumedis, raudonmedis;
  • Pagal atskirą užsakymą mediniai langai iš išorės gali būti padengti aliuminiu. Spalvų pasirinkimas iš spalvų paletės RAL.