Konteinerių nuoma Vilniuje

VilniusOperatyvumas
Savaitės akcija Statybinių atliekų konteinerių nuoma nuo € 160 nuo € 90

Mūsų konteinerių talpa yra 6m3, 8m3 ir 10m3. Turime tris sunkvežimius konteinerių pastatymams ir nuėmimams Vilniaus mieste. Savo klientus stengiamės aptarnauti per trumpiausią laiką nuo skambučio gavimo.

Construction partners, UAB
VilniusOperatyvumas

Patogesniam šiukšlių surinkimui ir išvežimui siūlome naudotis mūsų konteineriais ir teikiame jų nuomos paslaugas. Dirbame be tarpininkų. Konteineriai: 6m3 (12 vnt.), 8m3 (16 vnt.), 10m3 (>50 vnt.).

Statybinių atliekų konteinerių nuoma

Atlikdami remonto ar statybos darbus, visi susiduriame su atliekų išvežimo problema. Turbūt visi žinome, kad statybinių ir pramoninių atliekų (tokių, kaip betonas, plytos, čerpės, gipsas, akmens ir stiklo vata ir kitos) negalima išmesti kartu su kasdienėmis komunalinėmis atliekomis. Jos užima daug vietos, be to, tarp jų gali būti toksinių medžiagų. Todėl įmonės siūlo konteinerių nuomos paslaugas gyventojams.

Kokias atliekas galima krauti į konteinerius?

Į konteinerius, skirtus statybinėms atliekoms, negalima mesti buitinių šiukšlių, augalinės kilmės atliekų (žolės, šakų ir pan.), stiklo, automobilių detalių, padangų. Žinoma, negalima pilti nuotekų. Jeigu išsinuomojote konteinerį statybinėms atliekoms, tik tokias ir kraukite.

Kokio dydžio konteinerį rinktis?

Paslaugų tiekėjai siūlo įvairios talpos konteinerius – 3, 6, 7, 8, 10, 22, 32 m3 ir dar didesnių. Apsispręsti dėl konteinerio dydžio turėtumėte, atsižvelgdami į numatomų darbų apimtį. Kokios talpos konteinerį užsisakyti jums gali patarti atvykę specialistai. Jeigu nesate tikras, ar į užsakytą konteinerį tilps visos atliekos, geriau užsisakykite šiek tiek didesnį. Kainos skirtumas nebus didelis, o jums nereikės užsisakyti antro konteinerio, jeigu atliekų bus šiek tiek daugiau, nei tikėjotės.

Kas pakrauna konteinerį?

Paprastai konteineris atvežamas ir paliekamas tam tikram laikui (dienų skaičius derinamas su paslaugų tiekėju), ir jį krauna pats klientas. Po to jis praneša bendrovei apie pakrautą konteinerį ir jis išvežamas. Tačiau kai kurios įmonės tam tikrais atvejais siūlo ir pakrovimo darbus – pavyzdžiui, pakrauna atliekas po statinių griovimo darbų.

Kiek kainuoja konteinerio nuoma ir atliekų išvežimas?

Kiek jums teks sumokėti už konteinerio nuomą, priklausys nuo atliekų sudėties ir kiekio, konteinerio dydžio. Išvežimo kainos taip pat dažniausiai derinamos individualiai su paslaugos tiekėjais.

Ar reikia rūšiuoti statybines atliekas į skirtingus konteinerius?

Verta prisiminti, kad negalima viename konteineryje maišyti atliekų, skirtų perdirbimui, ir tų, kurių perdirbti negalima. Perdirbti netinka gipso kartonas, laminatas, linoleumas, įvairios plėvelės, plastikas, šiferis, padangos ir kt. Tokias atliekas reikia krauti atskirai nuo betono, plytų, keramikos. Jeigu reikia įmonė išnuomos jums kelis konteinerius.

Kiek laiko galėsiu naudotis atvežtu konteineriu?

Dėl konteinerio nuomos laiko galėsite susitarti su įmonės, teikiančios paslaugas, darbuotojais. Paprastai konteineriai pastatomi 5-7 dienoms, per šį laiką įsipareigojate jį pakrauti. Tačiau jeigu jums reikia daugiau laiko, paslaugų tiekėjai atsižvelgs į jūsų poreikius.

Kur išsinuomoti konteinerį?

Šio puslapio viršuje galite pamatyti sąrašą įmonių, teikiančių konteinerių nuomos paslaugas. Su įmone galite susisiekti telefonu arba išsiųsti užklausą ir sužinoti konteinerių nuomos sąlygas, kainas, turimų konteinerių talpą. Specialistai padės išsirinkti tinkamą konteinerį, atveš ir pastatys jūsų pageidaujamoje vietoje.