Konteinerių nuoma Vilniuje

Construction partners, UAB
VilniusOperatyvumas

Patogesniam šiukšlių surinkimui ir išvežimui siūlome naudotis mūsų konteineriais ir teikiame jų nuomos paslaugas. Dirbame be tarpininkų. Konteineriai: 6m3 (12 vnt.), 8m3 (16 vnt.), 10m3 (>50 vnt.).

VilniusOperatyvumas

Mūsų konteinerių talpa yra 6m3, 8m3 ir 10m3. Turime tris sunkvežimius konteinerių pastatymams ir nuėmimams Vilniaus mieste. Savo klientus stengiamės aptarnauti per trumpiausią laiką nuo skambučio gavimo.

Opus Realis, UAB
VilniusAukšta kokybė

Teikiame šiukšlių surinkimo, šiukšlių išvežimo ir konteinerių nuoma: 5m3 (5 vnt.), 6m3 (5 vnt.), 8m3 (10 vnt.), 10m3 (30 vnt.), 20m3, 24m3, 30m3, 32m3, 34m3

Statybinių atliekų konteinerių nuoma

Kartais, atlikdami remonto ar statybos darbus, esame linkę pasitikėti savo jėgomis. Vis tik, atliekų išvežimo problema – ne toks paprastas klausimas. Visų pirma, reikia nepamiršti, kad ne vietoje paliktos statybinės ir pramoninės atliekos (betonas, plytos, čerpės, gipsas, akmens ir stiklo vata bei kt.) yra laikomos tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimu ir tai užtraukia įspėjimą arba baudą iki 140 Eur. Jose gali pasitaikyti toksinių medžiagų, todėl vežiodami statybines atliekas asmeniniu transportu galite pakenkti savo sveikatai. Be to, atliekos užima daug vietos, todėl truksite kur kas ilgiau ir tai jus išsekins kur kas labiau, nei tiesiog pasinaudoti mūsų siūloma konteinerių nuomos paslauga.

Konteinerių nuomos kaina

Statybinių atliekų konteinerio nuomos kaina priklauso nuo atliekų sudėties, konteinerio dydžio ir jo pastatymo vietos. Išvežimo kainos taip pat dažniausiai derinamos individualiai su paslaugos tiekėjais. šiuo metu galima rasti nuomos pasiūlymų nuo 160 Eur be PVM.

3 patarimai, užsisakant konteinerį

  • Konteinerio tūris. Atsižvelgiant į numatomų darbų apimtį, reikėtų apsispręsti, kokio tūrio konteinerio prireiks. Yra galimybė užsisakyti 3, 6, 7, 8, 10, 22, 32 m3 ir dar didesnių tūrių konteinerį. Viršijus konteinerio tūrį, užsakovo sąskaita turi būti pastatytas antras konteineris ir užsakovas turi perkrauti į jį viršsvorį. Konteineriai bus išvežti, tik atlikus šiuos veiksmus. Jeigu nesate tikras, ar į užsakytą konteinerį tilps visos atliekos, geriau užsisakykite šiek tiek didesnį. Kainos skirtumas nebus didelis, o jums nereikės užsisakyti antro konteinerio.
  • Pakrovimas. Konteinerį krauna pats klientas. Kai kurios įmonės siūlo ir pakrovimo darbus — pavyzdžiui, pakrauna atliekas po statinių griovimo darbų.
  • Ko negalima daryti. Į šiuos konteinerius negalima mesti buitinių šiukšlių, augalinės kilmės atliekų (žolės, šakų ir pan.), stiklo, automobilių detalių, padangų, pilti nuotekų. Viename konteineryje negalima maišyti perdirbamų ir neperdirbamų atliekų. Perdirbti netinka gipso kartonas, laminatas, linoleumas, įvairios plėvelės, plastikas, šiferis, padangos ir kt. Tokias atliekas reikia krauti atskirai nuo betono, plytų ir keramikos. Tam tikslui reikia išsinuomoti papildomą konteinerį.

Konteinerių nuomos sąlygos

  • Atliekų konteinerio atvežimas. Užsakius konteinerį telefonu, sutartu laiku jis atvežamas užsakovo pateiktu adresu. Konteinerio pastatymo metu yra būtinas užsakovo dalyvavimas.
  • Paslaugos trukmė. Pastačius konteinerį, užsakovas į jį šiukšles pila sutartą laiko tarpą. Paprastai konteineriai pastatomi 5-7 dienoms. Užsakovo pageidavimu, konteinerio naudojimo laikas gali būti pratęstas tomis pačiomis sąlygomis.
  • Konteinerio išvežimas. Konteineriui prisipildžius, užsakovas apie tai praneša įmonei ir sutartu laiku yra atvykstama jo pasiimti. Be užsakovo leidimo konteineris nėra išvežamas, todėl užsakovo dalyvavimas yra būtinas.
  • Atsiskaitymas. Už konteinerį atsiskaitoma, atvykus jį išvežti. Be apmokėjimo konteineris nėra išvežamas.

Kaip užsisakyti konteinerių nuomos paslaugą?

Šio puslapio viršuje galite pamatyti sąrašą įmonių, teikiančių konteinerių nuomos paslaugas. Su įmone galite susisiekti telefonu arba išsiųsti užklausą ir sužinoti konteinerių nuomos sąlygas, kainas, turimų konteinerių talpą. Specialistai jums padės išsirinkti tinkamą konteinerį, jį atveš ir pastatys pageidaujamoje vietoje.