Įtempiamos lubos Vilniuje

VilniusAukšta kokybė

Kokybiškai montuojame įtempiamas lubas. Dirbame nuo 2008 metų. Mūsų specialistai tikri šios srities profesionalai.

Įtempiamos lubos

Anksčiau ar vėliau, pažvelgę į lubas savo bute ar name, visi pastebime, kad laikas jas remontuoti: kai kur nubyrėjo tinkas, vietomis lubos patamsėjo... Norisi vėl matyti gražias lubas, o dar – žinoti, kad keisti ir remontuoti neteks kuo ilgesnį laiką. Tačiau galvojame ne tik apie rezultatus, bet ir norime, kad remonto metu kuo mažiau būtų šiukšlių, purvo ir dulkių – juk paskui teks dar ilgai tvarkytis ir valyti patalpas. Todėl vertėtų pamąstyti apie įtempiamas lubas.

Įtempiamos lubos – išties puikus sprendimas. Jos labai greitai montuojamos, ir montavimo metu beveik nebūna šiukšlių. Tokios lubos ilgai tarnauja, o be to, galima pasirinkti ne tik tinkančią prie kambario interjero įtempiamų lubų spalvą, bet ir užsakyti foto spaudą ir vėliau mėgautis tikru meno kūriniu ant lubų. Taigi, įtempiamos lubos – puiki alternatyva.

Ar įtempiamos lubos saugios?

Įtempiamų lubų medžiaga gaminama iš PVC plėvelės. Žinoma, svarbu, kad ši medžiaga būtų kokybiška. Tuomet ji neišskiria jokių kenksmingų medžiagų, be to, yra gana atspari ugniai ir vandeniui: kilus gaisrui, tokia danga neužsiliepsnos, o daugiabučių namų gyventojai gali būti ramūs net ir tuo atveju, jei juos užlies viršuje gyvenantys kaimynai. Tokios lubos puikiai atlaikys vandenį, kuris po to tiesiog išpilamas, ir danga nuo to nenukentės.

Ar sunku sumontuoti įtempiamas lubas?

Dar vienas įtempiamų lubų privalumas – prieš montuojant jums nereikės remontuoti senų lubų, nes jokie trūkumai nebus matomi. Įtempiamos lubos montuojamos gana paprastai ir greitai – sistemą sudaro tik tvirtinimo profilis ir lubų audinys, ir montavimas paprastai vyksta greitai – per vieną dieną.

Kiek aukščio kambaryje „pavogs“ įtempiamos lubos?

Dažnai standartinių daugiabučių gyventojai nerimauja, kiek aukščio užims įtempiamos lubos, juk tokiuose butuose lubos ir taip neaukštos. Specialistai teigia, kad vieno lygio įtempiamos lubos paprastai užima nuo 3 cm aukščio. Todėl butuose su žemomis lubomis tokias lubas montuoti galima, tačiau patariama rinktis šviesią dangą, kuri vizualiai padidins kambario erdvę.

Ar įtempiamas lubas galima montuoti vonioje?

Taip, galima. Kaip jau minėjome, įtempiamų lubų danga atspari drėgmei ir net sulaiko vandenį. Be to, galima pasirinkti specialią dangą, skirtą patalpoms, kuriose drėgmė nuolat yra didelė – pavyzdžiui, baseinams.

Kaip prižiūrėti įtempiamas lubas?

Įtempiamų lubų priežiūra nesudėtinga: pakanka nuvalyti dulkes drėgna šluoste. Tačiau negalima naudoti valiklių, kurių sudėtyje yra agresyvių komponentų, pavyzdžiui, rūgščių. Be to, plėvelę gana lengva pažeisti aštriu daiktu, o savarankiškai „užlopyti“ nepavyks.

Kas sumontuos įtempiamas lubas?

Įtempiamų lubų montavimas – nelabai sudėtingas, bet gana specifinis darbas. Todėl jas turėtų sumontuoti meistrai. Šio puslapio viršuje pamatysite, kokios įmonės teikia lubų įtempimo paslaugas, ir galėsite pasirinkti specialistus. Jie padės ne tik sumontuoti lubas, bet ir išsirinkti kokybišką ir gražią dangą, patars, kokie sprendimai tiks jūsų patalpoms. Jums tereikia paskambinti telefonu į patikusią įmonę arba parašyti paklausimą. Darbas greitas ir švarus, o mėgautis savo pasirinktomis įtempiamomis lubomis galėsite ilgus metus!