Interjero dizainas Vilniuje

Idėjų Studija, IV
VilniusAukšta kokybė

Vykdome interjero dizaino darbus. Mūsų paslaugos aukštos kokybės, visada atsižvelgiame į kliento pageidavimus ir poreikius. Turime 4 metų patirtį. 

Interjero dizainas

Mes visi norime gyventi jaukiuose ir gražiuose namuose. Šiandien nesunku pasirinkti interjero dizainą, atitinkantį būtent jūsų skonį, visai nesunku — juk dizaino elementų pasirinkimas labai platus. Tačiau geriausia kurti savo namų interjero dizainą kartu su specialistais — juk ne kiekvienas turi idealų skonį, ir išvengti klaidų labai sunku.

Žinoma, svarbiausia, kad namų interjeras tiktų būtent jums, būtų patogus ir džiugintų akį. Tačiau kuriant interjerą, reikia atsižvelgti į pagrindinius stilius.

Pagrindiniai interjero dizaino stiliai

  • Klasikinis. Šis stilius gana populiarus. Šio stiliaus pagrindas — griežtas geometrinis planavimas, visos detalės turi būti parenkamos labai kruopščiai, interjeras turi atrodyti harmoningas.
  • Hi-Tech — tai šiuolaikinis interjero dizaino stilius, dažnai naudojamas moderniuose butuose. Čia puikiai dera jaukumas ir šiuolaikinė buitinė technika.
  • Minimalistinis stilius. Šį interjero stilių dažniau renkasi jauni, verslūs žmonės. Tokio interjero skiriamasis bruožas — mažas baldų ir kitų detalių kiekis, maksimaliai didelė erdvė.
  • Kantri stilius taip pat gana populiarus. Tokiame būste paprastai gana daug natūralaus medžio ir kitų medžiagų, dažnas akcentas —židinys.
  • Modernus stilius. Šis interjero stilius atspindi savininko individualumą, jo pagrindiniai bruožai — asimetrija, švelnios dekoro elementų linijos.

Išvardinome tik kelis pagrindinius, populiariausius stilius, bet, žinoma, jų yra žymiai daugiau, viskas priklauso tik nuo jūsų skonio ir poreikių.

Kad namai būtų jaukūs, įrengti skoningai, reikia siekti, kad visos interjero detalės derėtų tarpusavyje. Svarbu ne tik tai, kad grindys, sienos, lubos, apšvietimas atliktų savo funkcijas. Visa tai — neatsiejama jūsų interjero dalis. Žinoma, interjero dizaineris pakonsultuos ir padės pasirinkti tinkamas medžiagas ir detales, tačiau namuose gyvensite jūs, todėl svarbu nedaryti klaidų, kurias vėliau bus sunku ištaisyti.

5 patarimai, kaip išvengti interjero dizaino klaidų

  1. Neperkraukite kambarių baldais. Jeigu yra galimybė, leiskite baldams „kvėpuoti“, šiek tiek atitraukite juos nuo sienų. Geriau erdvus kambarys su nedideliu kiekiu baldų, negu perkrauta patalpa, kurioje jausitės nejaukiai.
  2. Tinkamai rinkitės sienų spalvą. Būtent nuo sienų spalvos priklauso bendras vaizdas jūsų namų interjere. Sienos — tai fonas, kuriame turi gerai atrodyti baldai ir kitos interjero detalės.
  3. Skirkite daug dėmesio šviestuvams. Netinkamo stiliaus šviestuvai — didelis interjero dizaino trūkumas. Teisingai parinkti šviestuvai gali pabrėžti stilių. Čia partartina eksperimentuoti. Originalus šviestuvų dizainas gali tapti pagrindiniu akcentu ir sukurti nuotaiką.
  4. Nepamirškite detalių. Dažnai mes kreipiame dėmesį tik į baldus ir apdailą, bet pamirštame, kad smulkios detalės gali suteikti interjerui individualumo ir padaryti jį nepakartojamą. Tai gali būti individualiai pagaminti baldų elementai, neįprastas grindų dangos piešinys, fotelių dekoravimas, ryškios pagalvėlės ir kt.
  5. Nesiekite idealaus spalvų derinio. Nereikia, kad baldai, tekstilė, įvairios interjero detalės būtų vienos spalvų gamos. Toks interjeras bus nuobodus. Surišti visus interjero elementus galima kitais būdais — parinkti daiktus su panašiu piešiniu ar vieno stiliaus.

Kaip sukurti interjero dizainą

Jūs jau įsivaizduojate, kokiuose namuose jausitės gerai ir jaukiai, bet nežinote, kaip tai įgyvendinti? O gal trūksta žinių arba negalite apsispręsti dėl stiliaus? Šio puslapio viršuje rasite sąrašą įmonių, kurios pasirengusios jums padėti — patarti ir įgyvendinti visas jūsų svajones. Jums tereikia susisiekti su norima įmone telefonu arba parašyti paklausimą, ir specialistai atvyks į jūsų namus, padės apsispręsti, parinkti tinkamas medžiagas, spalvas, interjero detales ir kt.