Griovimo darbai, pastatų griovimas Vilniuje

VilniusŽemos kainos

Esame profesionali darbininkų brigada (20žm.), turinti didelę patirtį, atsakingą požiūrį į darbą ir visada puikų įvairaus sudėtingumo darbų rezultatą. Turime nuosavo transporto parką.

Griovimai LT, MB
VilniusOperatyvumas

Griovimo darbai Vilniuje. Vidaus griovimo, angų langams ir durims pjovimo, grindų ardimo bei sienų griovimo butuose paslaugos. Turime visą reikiamą techniką. Teikiame statybos atliekų išvežimo paslaugą.

Construction partners, UAB
VilniusŽemos kainos

Atliekame griovimo darbus geriausiomis kainomis. Turime visą reikalingą techniką ir išteklius. Griauname pastatus ir išvežame statybines atliekas.

Griovimo darbai

Mūsų svetainėje galite rasti įvairių pastatų griovimo darbų paslaugos tiekėjų, kurie atlieka tiek pramoninių, gamybinių ir ūkinių pastatų, apleistų namų griovimo; vidaus (perdangų, pamatų, pertvarinių bei nešančių sienų) griovimo; angų langams ir durims pjovimo, grindų ir statinių ardimo darbus.

Ypač apie griovimo komandos samdymą vertėtų pasvarstyti medinių namų savininkams, ketinantiems tai atlikti savo rankomis. Medinio namo išmontavimo darbai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai paprasti, bet praktika rodo, jog taip nėra. Griaunant pastatą patiems, netikėtai sugriuvus senoms namą laikančioms konstrukcijoms, gali iškilti pavojus susižeisti. Taigi, griaunant namą, rekomenduojama kreiptis į profesionalus, kurie žino, kaip teisingai ir saugiai nugriauti pastatą.

Griovimo darbų kaina

Griovimo ir išmontavimo darbų kaina priklauso nuo keleto dalykų: objekto dydžio ir konstrukcijų sudėtingumo, teritorijos dydžio, ar joje yra augalų; ar griovimo darbams reikalinga specialioji technika; ar reikia atlikti darbus rankomis; ar bus reikalinga šiukšlių utilizavimo paslauga.

Taip pat didelę įtaką darbo sąlygoms daro sklypo dydis. Erdvioje teritorijoje technika gali judėti daug lengviau ir greičiau. Jei teritorija labai ankšta, technika pravažiuoti negali, todėl yra reikalingi darbai rankomis.

Pastatų, namų griovimo darbus taip pat apsunkina augalai – dažnai tenka naudoti papildomą techniką medžių ar kitos augmenijos pašalinimui prieš griovimo darbus.

3 patarimai, užsisakant griovimo darbų paslaugą

  • Mažą namą paprasčiau išrinkti rankomis, o tada šiukšles išvežti konteinerių pagalba. Tačiau rankinį namo išmontavimą vis tiek geriau patikėti profesionalų komandai, kuri žino kaip teisingai išmontuoti atskiras medžiagas, kurios gali būti naudingos užsakovui (lentos, akmens blokai ir kt.), bei teisingai surūšiuoti atliekas.
  • Po namo nugriovimo, reikia išvalyti teritoriją nuo namo nuolaužų, taip pat kartais pageidaujama paruošti teritorijos reljefą pagal reikalavimus. Nuolaužos po namo nugriovimo turi būti nugabentos į sąvartynus ir sutvarkyti dokumentai dėl nuolaužų utilizavimo.
  • Griovimo darbai bus atlikti daug greičiau bei kaštai už darbus neišaugs, jei šalia teritorijos ar dar geriau – pačioje teritorijoje bus pastatyti atliekų konteineriai. Kai kurios įmonės turi nuosavus statybinių atliekų konteinerius ir statybinių atliekų išvežimo transportą. Jei ne, konteinerius galite išsinuomoti mūsų platformoje, skiltyje „Konteinerių nuoma“.

Griovimo darbų atlikimo sąlygos

  • Darbininkų brigada nugriauna pastatus ar atlieka kitus griovimo, ardymo darbus.
  • Darbininkai surūšiuoja atliekas ir sutvarko aplinką.
  • Įmonė utilizuoja atliekas ir pateikia utilizavimo dokumentus.

Kaip užsisakyti griovimo darbus?

Šio puslapio viršuje galite pamatyti sąrašą įmonių, teikiančių kokybiškas griovimo darbų paslaugas. Su įmone galite susisiekti telefonu arba išsiųsti užklausą raštu ir sužinoti griovimo darbų sąlygas, kainas ir kitą aktualią informaciją.