Griovimo darbai, pastatų griovimas Vilniuje

VilniusŽemos kainos

Esame profesionali darbininkų brigada (20žm.), turinti didelę patirtį, atsakingą požiūrį į darbą ir visada puikų įvairaus sudėtingumo darbų rezultatą. Turime nuosavo transporto parką.

Griovimai LT, MB
VilniusOperatyvumas

Griovimo darbai Vilniuje. Vidaus griovimo, angų langams ir durims pjovimo, grindų ardimo bei sienų griovimo butuose paslaugos. Turime visą reikiamą techniką. Teikiame statybos atliekų išvežimo paslaugą.

Construction partners, UAB
VilniusŽemos kainos

Atliekame griovimo darbus geriausiomis kainomis. Turime visą reikalingą techniką ir išteklius. Griauname pastatus ir išvežame statybines atliekas.

Griovimo darbai:

  • Statinių ardymo darbai;
  • Griovimo darbai;
  • Gyvenamųjų pastatų griovimas;
  • Pramoninių ir gamybinių pastatų griovimas;
  • Ūkinių pastatų ir apleistų namų griovimas;
  • Perdangų ir pamatų griovimo darbai;
  • Pertvarinių bei nešančių sienų griovimo darbai;

Medinio namo išmontavimo darbai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai paprasti ir įmanomi padaryti patiems savarankiškai, bet praktika rodo, jog taip nėra. Įprastai tai ne tik fizinis namo nugriovimas, bet ir darbai po to: atliekų, aplinkos tvarkymas. Griaunant taip pat gali iškilti pavojus dėl senų namą laikančių konstrukcijų, reikalinga patirtis norint viską padaryti tvarkingai bei saugiai. Namas turi būti ardomas atskiromis dalimis, taigi griaunant namą rekomenduojama kreiptis į profesionalus, kurie žino kaip saugiai, teisingai nugriauti namą, bei paruošti tam tinkamus dokumentus.

Rankinis išmontavimas ar pašalinimas technologijų pagalba?

Viskas priklauso nuo teritorijos dydžio ir pastato. Mažą namą paprasčiau išrinkti rankomis, o tada šiukšles išvežti konteinerių pagalba, bet jei name yra kaminas ar akmens pagrindas, jums prireiks ekskavatoriaus – krautuvo. Rankinį namo išmontavimą geriau patikėti profesionalų komandai, kuri žino kaip teisingai išmontuoti atskiras medžiagas, kurios gali būti naudingos užsakovui (lentos, akmens blokai ir kt.) bei teisingai surūšiuoti atliekas. Atliekos turi būti surūšiuotos bei nuvežtos į specializuotus sąvartynus.

Aplinkos ir šiukšlių tvarkymas

Po namo nugriovimo verta išvalyti teritoriją nuo namo nuolaužų, taip pat, kartais pageidaujama paruošti teritorijos reljefą pagal reikalavimus. Nuolaužos po namo nugriovimo turi būti nugabentos į sąvartynus ir sutvarkomi dokumentai dėl nuolaužų utilizavimo.

Kaip nustatyti preliminarią kainą?

Veiksniai įtakojantys išmontavimo, griovimo kainas: vieta, kurioje objektas išardomas ar turi būti nugriautas, sklypo dydis (sklypo dydis įtakoja darbo sąlygas bei reikiamos įrangos naudojimą, reikalingą namo ar pastato nugriovimui). Pagal teritorijos dydį galima spręsti darbų atlikimo greitį. Erdvioje teritorijoje galima daug lengviau ir greičiau judėti naudojant ekskavatorių — kroviką. Jei teritorija, kurioje turi būti vykdomi nugriovimo darbai labai ankšta, technika negali pravažiuoti, reikalingi papildomi darbai, reikalaujantys daugiau laiko bei pastangų. Pastatų, namų griovimo darbus taip pat apsunkina augalai.

Dažnai tenka naudoti papildomą techniką medžių ar kitos augmenijos pašalinimui prieš griovimo darbus. Taip pat labai svarbus aspektas įtakojantis darbų greitį tai konteineriai šiukšlių išvežimui. Darbas bus atliktas daug greičiau bei kaštai už darbus neišaugs jei konteineriai šalia teritorijos ar dar geriau – pačioje teritorijoje šalia darbų atlikimo vietos. Kuo arčiau konteineriai tuo greičiau vyksta šiukšlių surinkimas bei išvežimas po pastato ar namo griovimo darbų.

Kada naudojama speciali technika?

Speciali technika dažniausiai naudojama plytinių, namų su kaminu, monolitinių sienų, didelių kaminų ar medinių namų su kaminais griovimui. Jei darbai didelės apimties, tam kad darbai būtų atlikti greičiau naudojama papildoma technika kaip: kranai, ekskavatoriai, buldozeriai ar traktoriai. Papildoma technika padeda sutaupyti laiką bei pagreitinti darbo procesą. Krovėjas ar ekskavatorius krovėjas pagreitina šiukšlių surinkimo bei pakrovimo į konteinerius darbo tempą. Rankinis pastatų išrinkimas papildomai naudojant techniką, tai pats populiariausias pastatų griovimo bei aplinkos išvalymo būdas. Rankinis išrinkimas padeda detaliai atrinkti medžiagas, kurios reikalingos klientui. Papildoma technika padeda daug greičiau išmontuoti namo fundamentą, kaminus ar kitas dalis, kurios sunkiai išrenkamos rankiniu būdu.

Kur užsisakyti griovimo darbus?

Šio puslapio viršuje jūs rasite bendroves, pasirengusias suteikti jums kokybiškas trinkelių klojimo paslaugas. Jums tereikia paskaityti, ką jos siūlo, pasirinkti patikusią bendrovę ir susisiekti su ja – paskambinti telefonu arba pateikti užklausą raštu. Jūs gausite kvalifikuotų specialistų atsakymą ir galėsite susitarti dėl darbų apimties, kainos ir vietos.