Balkonų stiklinimas Vilniuje

VilniusOperatyvumas

Operatyviai ir kokybiškai stikliname balkonus. Turime 15 metų patirtį šioje srityje.

Balkonų stiklinimas

Daugiabučių namų gyventojai vis labiau vertina balkonų stiklinimą. Ypač tai aktualu mažesnių butų gyventojams, nes tokiuose butuose kiekviena papildoma erdvė labai vertinga. Bet jeigu jums pasisekė būti net ir labai erdvaus buto savininku, balkonų stiklinimas padės išspręsti ir daugybę kitų problemų – apsaugos nuo gatvės triukšmo, šiukšlių, suteiks galimybę įsirengti žiemos sodą, maloniai leisti laiką su artimaisiais tokioje terasoje, o šaltuoju metu jūsų butas bus žymiai šiltesnis.

Kokią balkonų stiklinimo sistemą pasirinkti?

Balkonų stiklinimo sistemos pasirinkimas priklauso nuo kliento poreikio, piniginės, būsimos balkono funkcijos. Gamintojai siūlo rėminę ir berėmę stiklinimo sistemas. Berėmė sistema — tai aliuminio rėmai ir grūdintas stiklas. Tokia sistema gerai apsaugo nuo kritulių, dulkių, puikiai praleidžia šviesą.

Rėminė balkonų stiklinimo sistema yra hermetiškesnė, padeda išlaikyti aukštesnę temperatūrą šaltuoju metų laikotarpiu, o tai labai aktualu Lietuvoje, kur toks laikotarpis yra gana ilgas. Galima pasirinkti varstomą ar stumdomąją sistemą. Pastaroji yra pranašesnė tuo, nes varstant užimama dalis balkono erdvės.

5 priežastys pagalvoti apie balkono stiklinimą

  1. Garso ir šilumos izoliacija. Jūsų nevargins triukšmas iš gatvės, be to, net per didžiausius šalčius jūsų bute temperatūra bus keliais laipsniais aukštesnė.
  2. Papildoma erdvė bute. Jeigu jūsų butas nedidelis, tokia erdvė labai pravers. Čia galima įsirengti žiemos sodą, jaukų poilsio kampelį ar net darbo kambarėlį.
  3. Apsauga nuo šiukšlių ir dulkių. Įstiklintas balkonas puikiai apsaugos nuo įvairių nemalonių reiškinių – dulkių, vėjo atnešamų šiukšlių ar kaimynų „dovanėlių“. Taip pat ir nuo paukščių, kurie neretai sumano sukti lizdus būtent balkonuose.
  4. Apsauga nuo vagių ir ilgaamžiškumas. Balkonų stiklinimas naudingas ir tuo, kad į tokią erdvę daug sunkiau patekti neprašytiems svečiams, mėgstantiems ką nors nugvelbti. Ypač tai aktualu tiems, kas gyvena žemutiniuose aukštuose. Tvirti rėmai ir stiklai apsaugos nuo vagysčių. Be to, balkono stiklinimo medžiagos tarnaus jums ilgai.
  5. Paprasta prižiūrėti. Įstiklinus balkoną, tikrai neturėsite daug rūpesčių dėl valymo ir priežiūros. Tokiame balkone nesusikaups dulkės ir sniegas, reikės tik katrais valyti stiklus specialiomis priemonėmis.

Nusprendėte įstiklinti balkoną?

Jeigu apsisprendėte dėl balkono stiklinimo, norite turėti namuose papildomą erdvę ir išsaugoti šilumą, jums tereikia susirasti įmonę, kuri padės įgyvendinti šį sumanymą. Iš puslapio viršuje nurodytų bendrovių galite pasirinkti tą, kuri geriausiai atitiks jūsų lūkesčius. Visus rūpimus klausimus dėl medžiagų, kainų ir stiklinimo būdų galite išsiaiškinti, paskambinę telefonu ar pateikę paklausimą raštu. Specialistai padės jums apsispręsti, patars ir sumontuos balkono konstrukciją. Labai greitai galėsite kurti naują erdvę savo namuose.