Apsaugos sistemos Vilniuje

Stebėjimo technologijos, UAB
VilniusAukšta kokybė

Profesionaliai montuojame vaizdo stebėjimo sistemas. Prekiaujame elektronikos prekėmis, vaizdo kameromis ir apsaugos sistemomis. Siūlome platų apsaugos sistemų pasirinkimą.

Apsaugos sistemos

Nei ji kanda, nei ji loja, tik svirnelį vis daboja. Turbūt daugelis prisimena iš vaikystės tokią mįslę. Atsakymas kažkada buvo vienas – spyna. O šiais laikais nesuklystume paminėję įvairiausias apsaugos sistemas: tai galėtų būti ir laiptinės užraktas, ir vaizdo stebėjimo kamera, ir įvairūs davikliai, jutikliai, signalizacijos sistemos...

Žmogus pradėjo rūpintis savo turto saugumu, vos tik atsirado asmeninė nuosavybė. Pirmiausia – statyti tvoras, laikyti šunis, kabinti spynas. Šiuo metu apsaugos sistemos taip išplėtotos, kad tvoros dažnai atlieka grynai dekoratyvinę funkciją, o šunys tapo tikrąja to žodžio prasme draugais, o ne sargais. Juk apsaugoti savo turtą galima daug patikimiau, įdiegus apsaugos sistemą, sumontavus vaizdo kameras ir įmantriausias spynas.

Kokią apsaugos sistemą pasirinkti?

Taigi, kaip geriausiai apsisaugoti nuo neprašytų svečių? Iš tiesų, gamintojai ir pardavėjai siūlo nemažai apsaugos sistemų. Kaip nepasimesti ir pasirinkti būtent tokią apsaugos sistemą, kuri geriausiai apgins jūsų namus, butą ar biurą?

  • Mechaninės apsaugos sistemos. Jas dažniausiai renkasi žmonės, kurių finansinės galimybės ribotos. Tai gali būti šarvuotos durys, patikimos, sudėtingos konstrukcijos spynos, prie kurių įsilaužėliui tektų pasukti galvą.
  • Perimetro apsaugos sistemos. Jos neapsaugo nuo įsibrovėlių, o tik perspės apie jų buvimą teritorijoje.
  • Gaisrinė signalizacija. Ši apsauga skirta apsisaugoti ne nuo vagių, o nuo netikėtos nelaimės – gaisro. Dūmų ar liepsnos daviklis praneš apie kylantį gaisrą daug greičiau, nei kaimynai, kurie pastebės, kai namas jau įsiliepsnos. Be to, ši apsaugos sistema gali net įjungti gesinimo įrenginius ir pranešti specialioms tarnyboms.
  • Vaizdo stebėjimo sistemos dažniausiai įrengiamos didesniuose objektuose – parduotuvėse, biuruose, dideliuose namuose. Vaizdo stebėjimo sistema tokiais atvejais padeda sumažinti darbuotojų išlaikymo kaštus. Tokiose sistemose yra ne tik kameros, bet ir monitoriai, įrenginiai duomenų apdorojimui ir saugojimui.
  • Įeigos kontrolės sistemos. Dažniausiai tai kodinės spynos, kuriuos užtikrina ne tik namų ar butų šeimininkų, bet ir svečių, klientų, darbuotojų saugumą. Pašaliniam žmogui nelengva įveikti šią kliūtį. Todėl kodinės spynos labai populiarios tiek biuruose, tiek daugiabučių namų laiptinėse. Taip pat gamintojai siūlo ir kitas įeigos kontrolės sistemas – tai telefonspynės, biometrinės įeigos kontrolės sistemas, analizuojančias pirštų antspaudus, balso tembrą ar kt., kitas priemones.

Kur kreiptis dėl apsaugos sistemos

Jeigu nusprendėte apsaugoti savo būstą ar įmonę, kreipkitės į bendroves, kurios profesionaliai užsiima apsaugos sistemomis. Šio puslapio viršuje pamatysite tokias bendroves ir galėsite pasirinkti pagal savo poreikius. Specialistai padės išsirinkti tinkančią būtent jums apsaugos sistemą, patars, kaip geriau pasiekti saugumo, taip pat padės įdiegti sistemą ar sumontuoti spynas. Jums tereikia susisiekti su pasirinkta įmone telefonu ar parašyti paklausimą. Pasirūpinkite savo ir savo turto saugumu jau šiandien!